PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631575}

Śnieżka

Blancanieves
7,5 4 539
ocen
7,5 10 1 4539
6,9 9
ocen krytyków
Śnieżka
powrót do forum filmu Śnieżka

Piękny film, piękne zdjęcia i muzyka, obejrzalam z przyjemnoscia i nie moglam od niego oderwac oczu od poczatku do konca, co nieczesto mi sie zdarza. Klimatyczny, ekspresyjny i poruszający.

ocenił(a) film na 8
Agnes2545

ja to mam jedno wielkie ALE do tego filmu: JA CHCĘ HAPPY ENDU!!!!!!!!! każda bajka/baśń kończy się happy endem, a tutaj .... nic. poza tym całkiem podzielam Twoje zdanie - mówiąc szczerze - byłem ta takim filmie po raz pierwszy, to sa po prostu unikaty, SUPER, że takie kino istnieje, pozdro

ocenił(a) film na 9
voytek_voy

no tak, przy happy endzie zdecydowanie wychodziloby sie z kina z usmiechem na twarzy, ale mi to z lekka przewrotne zakonczenie tez sie podobalo :-) Pozdrawiam

voytek_voy

oj tam oj tam ja wierzę w głębi serca, że po wygaszeniu ekranu ona się przebudziła. Film niezwykle poruszający, chociaż niby nic specjalnego...

ocenił(a) film na 8
Aviaa

właśnie w tym jest czar tego filmu - zamiast kolorowego szału i wybuchowych efektów specjalnych okazuje się, że czarno-biały film z wyświechtaną przez dziesiątki lat fabułą może być podany przez reżysera w taki właśnie nietuzinkowy sposób. A może to już po prostu przemęczenie "efektownymi" filmami nastawionymi li tylko i wyłącznie na osiągnięcie "należytej stopy zwrotu zaangażowanego kapitału"?

ocenił(a) film na 8
Agnes2545

Muzyka fantastyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones