PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032230}

20 dni w Mariupolu

20 dniv v Mariupoli
8,2 4 274
oceny
8,2 10 1 4274
8,2 6
ocen krytyków
20 dni w Mariupolu
powrót do forum filmu 20 dni w Mariupolu

Film pokazuje koszmar i bezsens wojny, ludzi, którzy cierpią, umierają oraz tracą cały swój dobytek. Jednak najbardziej uderzyło mnie kiedy ginęły dzieci a jest to pokazane dosyć wprost, walka o ich życie w szpitalu i niestety śmierć. Powinno to być przestrogą dla każdego przed wspieraniem jakiekolwiek wojny i także dla nas Polaków, jak ogromnym zagrożeniem jest Rosja i co przyniesie do nas jeśli tylko będzie w stanie.

ocenił(a) film na 1
Addi_Mb

To raz bronić Awdijewki a nie w Polsce siedzisz leniu.

ocenił(a) film na 10
zero99

Po pierwsze radziłbym przeczytać jeszcze raz moją wypowiedź. Po drugie jaką masz pewność, że mieszkam w Polsce?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Addi_Mb

Tą wojnę masz w internecie,w telewizji ale nie ma co tobie tego tłumaczyć.

zero99

Baranka sobie strzel ruska onuco xD

ocenił(a) film na 8
zero99

Co prawda podniecałeś się swego czasu jakąś babską postacią z anime w komentarzu do swojej oceny jakiegoś dzieła, lecz myślałem, że to tylko taki odpał, a ty jeszcze w miarę normalny jesteś. Mimo, że tamto wydarzenie pokazało twoją niską dojrzałość intelektualną, postanowiłeś się ośmieszać w kwestii wojny i tylko potwierdzasz moje przypuszczenia. Informuję, że poleciałeś w dniu dzisiejszym z listy moich znajomych. Nawet nie chcę wiedzieć czym jeszcze swój mózg kiereszujesz, cudaku z Radzymina w województwie mazowieckim.

A twój link z profilu zostawiam dla potomnych:
myanimelist.net/profile/Jirosh
https://i.ibb.co/Drd6mTw/info.png

Chyba nie na taką reklamę liczyłeś, ale sam udostępniłeś te informacje publicznie, trollu.

ocenił(a) film na 1
GrandFan

Nie spokojnie nie wstydzę się tego.

ocenił(a) film na 10
zero99

Że jesteś j****ą ruską pacynką? Dlaczego się tego nie wstydzisz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
GrandFan

Ale się wczułeś.Wykorzystaj ta energię w walce z Rosjanami na froncie a nie tu na forum.

zero99

Mam nadzieje, ze kucyk juz zaczesany, zakola przysloniete, matka jedyna wierna i rozmawiajaca juz pozegnana i jestes gotowy na wojne z ukrainska armia okutany w onuce piwniczny  wojowniku? 

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Mistrzu-1

gówniarz nie rozumie powagi sytuacji, za to jest całym sercem za konfą i wykopem. I mamy przepis na pożytecznego idiotę.

ocenił(a) film na 10
zero99

Byłem 2 razy w Ukrainie po 24.02.22 i widziałem na własne oczy skutki działań ruskiego miru. Innymi słowy - jesteś podłym kłamcą.

ocenił(a) film na 10
zero99

Chyba nie ma bardziej przejmującej sceny niż śmierć dziecka... w tym filmie są takie trzy. Jeśli macie dzieci nie wiem czy chcecie to oglądać, ale takie filmy są potrzebne bo tylko tak skrajne emocje są w stanie wywołać reakcję ludzi. Powinni ten film obejrzeć wszyscy tępi republikanie w USA, którzy blokują pomoc dla Ukrainy. Będę się z tego spowiadał, ale jeśli gdzieś tam jest jakaś tajna jednostka specjalna, która może odstrzelić tego #$%&! dyktatora, zróbcie to! Nigdy nie przepadałem za ruskimi, ale teraz nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Rosjanie, jesteście takim dumnym narodem, obudźcie się i zróbcie kolejną rewolucję październikową. Obalcie ten reżim bo wkrótce wszyscy zapomną o Dostojewskim i Czajkowskim, a jedyne co wasz kraj przyniesie światu to cierpienie.

ocenił(a) film na 9
carmeleon

Nie ująłbym tego lepiej.

ocenił(a) film na 8
carmeleon

Na necie jest również pełno filmikow przedstawiających
palestyńskie dzieci zmasakrowane przez bomby, które zostały dostarczane przez USA. Na to już Wujek Sam nie żałuje grosza.

ocenił(a) film na 9
zero99

Ruska onuco i znieczulony psie. Obejrzałeś film z uwagą i do końca?

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

To jest jednostronny dokument zamówiony przez oligarchów ukraińskich ty chyba masz z 5 lat skoro tego nie widzisz.Ruscy zwierzęta a ukry cacy.

ocenił(a) film na 8
zero99

twoja mamusia to chyba w czasie ciąży lubiła dać w szyję, co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
zero99

Wybacz, że tak ostro ale mnie zaskoczyłeś tą prorosyjską postawą i znieczulicą. Ja mam syna i jestem w stanie chociaż trochę poczuć stratę i cierpienie tych rodziców co potracili dzieci. Zauważ, że tracili dzieci nie tylko zwolennicy prozachodniej Ukrainy ale i prorosyjscy rodzice. I nie przekonasz mnie, że w ruskiej armii walczą na pierwszej linii szlachetni i dumni żołnierze oszczędzający cywili. Nie Ukraina napadła na Rosję a Mariupol to nie jest Rostów nad Donem.

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

Żresz trujące zboże ukraińskie i nie tylko należące do oligarchów z Ukrainy tam nic nie należy do zwykłego rolnika ukraińskiego.Przynajmniej z tego powodu powinieneś być w tym konflikcie neutralnym.Ukraina to wróg gospodarczy państwa polskiego dobiją rolnictwo i będziemy wtedy zdani na jedzenie z Ukrainy.A te protesty to są kierowane przez jakiś awanturników opłaconych oni nawet nie mają konkretnych celów a ta jatka w Warszawie to już prawie wyglądała na Euromajdan tylko Nuland brakowało z bułkami i Gruzinów w tłumie i w oknach strzelających do Polaków.Dbaj o swoje dziecko bo młodych pierwszych pognają jak ukrów braknie ale jak jest takim rusofobem jak ty to sam się zgłosi na pierwszą linię XD Ukrianie wyjdzie na dobre nie wejście do NATO nie płacenie haraczu USA i umieranie na wojnach przez nich wywoływanych tak samo wejście do unii i rozsprzedanie tego co tam zostało.

ocenił(a) film na 9
zero99

O żarciu zboża należącego do oligarchów masz rację. Też mi podnosi ciśnienie jego nieświadome zżeranie. Niby tańsze zboże z UA ale pieczywo nie staniało nawet o gorsz! Ale to wina Unii i chciwych cwaniaków w polskich młynach i piekarniach :( Ale swoją znieczulicę i brak empatii nie wytłumaczysz i nie usprawiedliwisz.

zero99

Albo jesteś ruskim trolem albo po prostu mongołem. Wszystko co piszesz to kopiuj wklej ruska propaganda, lepiej żebyś był płatnym trolem bo jeśli ci za to nie płacą toś mongoł

Addi_Mb

Ci sami co wspomagają działania wojenne na UA, przymykają oko na ludobójstwo dokonywane w Palestynie przez Izrael. Wojnę wywołują ludzie którzy się bardzo dobrze znają a walczą i giną w niej ludzie którzy się nie znają. Jestem przeciwny każdej wojnie, konfliktowi, a każdy kto opowiada się po jednej czy drugiej stronie jest tak samo zły jak ci co do tej wojny doprowadzili.

ocenił(a) film na 9
Niedzielludek

O czym Ty mówisz? Jak ktoś kto opowiada się za napadniętym jest zły jak ten kto popiera ludobójców napadających na sąsiednie państwa? Co się Ci pomerdało.

ocenił(a) film na 10
Niedzielludek

Gadasz jak trochę jak papież, on to mówi wprost o białej fladze Ukrainy tylko, że Watykan ma interesy i układy z Rosją. Tak, każda wojna jest zła, ale też broniłbyś się gdyby ktoś przyszedł do Twojego domu i chciał skrzywdzić Twoją rodzinę.

ocenił(a) film na 8
Addi_Mb

Trzeba tylko uważać z tym określeniem, że nie chcemy wojny, bo taką retorykę przyjmują też ludzie pokroju Orbana czy Trumpa, ale oczywiście w innym kontekście i z innymi intencjami. Chodzi o to, że my, Zachód, musimy zrobić wszystko co w naszej mocy by Ukraina tę wojnę wygrała.

ocenił(a) film na 1
per333

I wtedy co?Poszła za ciosem i zajęła jakąś część Polski np Rzeszów albo Przemyśl który im się w ich chorych głowach należy bo im tak w książkach ktoś napisał.

ocenił(a) film na 8
zero99

Jesteś jednostką całkowicie zdegenerowaną, zwyrodniałą czy ruskim nazistowskim putinowsko-hitlerowskim trollem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
zero99

Czyli nic nie robić i pozwolić by putlerkie orki podeszły pod polską granicę? Gratuluję pewności, że ruskie psy zatrzymają się karnie przed granicą powiatu przemyskiego.

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

Jak chcesz to się kładź już teraz i weź ze sobą jakieś 20 mln innych przestraszonych polaczków stwórzcie taki mur ja mam wyjątkowo giętki kręgosłup moralny dostosuje się do nowych realiów.

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

Dobra idź już spać powiedz sobie przed snem z kilka razy demokracja,słaba ukraini no bo musisz zarabiać na kredyty 0% procent dla ukrów na ich socjale no i na mnie bo ja biorę zasiłek XD Z resztą co ty możesz wiedzieć co ty do mnie piszesz nic nie wiesz niedługo Anglicy i Francuzi znowu wam nasrają do pustych łbów ale się wtedy poczujesz ważny że walczysz o wolność świata.

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

A i jeszcze jedno trzęsiportku napisze by cię uspokoić chociaż wolałbym nastraszyć.Atakujesz Polskę to tak jakby atakujesz Niemcy jesteśmy ich parobkami montownią i rynkiem zbyt więc Niemcy też na tym by ucierpieli .

ocenił(a) film na 9
zero99

"... Z resztą co ty możesz wiedzieć co ty do mnie piszesz nic nie wiesz niedługo Anglicy i Francuzi znowu wam nasrają do pustych łbów.." Zapytam dokładnie jak ty. Co ty możesz wiedzieć co ty do mnie piszesz. Że putlera powstrzyma to, że jesteśmy parobkami montownią i rynkiem zbytu dla Niemców? XDDDDDD Putler mógł mieć Ukrainę bez jednego wystrzału. Wystarczy, że poczekałby po majdanie do kolejnych wyborów. Bez odrywania Ługańska, Doniecka i Krymu wygrałby w cuglach i osadził w Kijowie swojego dupowłaza. Ale nie. Wojenki się zachciało by statystyki popularności szybko wzrosły.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
zero99

Nikt tu nie trzęsie portkami, tylko Putler to nieprzewidywalny debil i nie każdemu Polakowi i Ukraińcowi uśmiecha się żyć w przyszłości pod jego ugnojonym łajnem gumofilcem. Ty masz wyjątkowo giętki kręgosłup moralny, wiec czekaj z założonymi rękoma na zbawcę i cara Europy i jego gumofilc na gębie.

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

Czekam i chłodzę samogon dla moich braci sowietów kwiaty też już mam.

ocenił(a) film na 7
zero99

Że też chce Ci się tak trollowac tych wszystkich użytkowników xD

zero99

Zamknij już mordę sowiecka onuco

ocenił(a) film na 1
Addi_Mb

Uwazaj zeby twoje siekierowidlaki we wlanym kraju siekiery nie wbily

wodniq

Piękny podczlowiek z ciebie, wypierdalaj do ruskich cwelu

ocenił(a) film na 1
neomesjasz

Chapaj dzide bandercwelu z widlolandu

wodniq

Debili naucz się innych słów niż banderowiec, takich ruskich śmieci jak ty to do kwasu, wypierdalaj z na rusnet

ocenił(a) film na 1
neomesjasz

Jesteś beton i wyjątkowo elastyczna mierzwa bardzo łatwa do ukształtowania i sterowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones