PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847524}
5,6 11 350
ocen
5,6 10 1 11350
2,6 7
ocen krytyków
Banksterzy
powrót do forum filmu Banksterzy

Zainteresowani? No to idźcie na film, nie słuchajcie tego gadania pt. „Polski film? A to nie idę”, czy „Karolak w obsadzie? Nie ma co iść”.

Film wybitny nie jest, ale mimo wszystko dobrze spędziłem ten czas w kinie. Nie ma tu kiczu jak w filmach Vegi(o co dużo osób miało obawy), aktorsko jest solidnie - nic specjalnego(z wyjątkiem Bosaka, który idealnie pasuje do swojej roli).
Jedyne co mi nie pasowało w tym filmie to sama Małgorzata Kożuchowska jak i jej rola.
Jej postać pojawia się i znika, nie wiadomo czym tak naprawdę się zajmuje i po co sceny z jej udziałem, a sama aktorka, według mnie najsłabiej z całej obsady - któryś film z rzędu.

pawelisto2

jak dla mnie, w niektórych momentach, film baaaardzo przypominał produkcje Vegi. Szczególnie końcówka

ocenił(a) film na 4
mionn

Dokładnie.Ja nie znałem reżysera i byłem przekonany że to wyszło spod ręki miszcza...

ocenił(a) film na 5
pawelisto2

Zgadzam się Kożuchowska najsłabsza a do tego strasznie się postarzała....

ocenił(a) film na 8
slobi

Kożuchowska dobra,super milf z niej ciągle :D

ocenił(a) film na 8
pawelisto2

A ja nie rozumiem ,bo co nie zagrała jednej z głównych ról ? Zagrała dobrze , na ile mogła tak jak zrobiłaby to inna aktorka ,tyle że od gwiazdy oczekuje się więcej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones