PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874687}

Biedne istoty

Poor Things
7,6 68 132
oceny
7,6 10 1 68132
7,5 58
ocen krytyków
Biedne istoty
powrót do forum filmu Biedne istoty

Nie ma szans że taka Bella sama by odkrywała seksualnosc i że miałaby na to parcie, zwlaszcza z dzieciecym mozgiem. Twórcy mogli poobserwować dzikie plemiona i to jak mierna jest ich seksualność dopóki nie zostanie pobudzona różnymi bodźcami koniecznymi do prokreacji. Ale nie brałaby się u belli z niczego. no i, przeciętna kobieta nie ma takiego parcia. Ale faceci marzą żeby defaultowa kobieta była tak prymitywna jak oni xD

ocenił(a) film na 10
sikorunien

Dzieci bardzo wcześnie odkrywają swoje ciało - wynika to z normalnej ciekawości poznawczej i odkrywają też płynące z nich przyjemności

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Pomijając że to nie było 14 letnie dziecko, tylko maks kilkuletnie, to robią to jak już zobaczą np filmy albo usłyszą. ale same z siebie nie mają takich potrzeb. Plemiona są tego najlepszym dowodem, poczytaj książki o nich.
Inaczej codziennie na grupkach rodzicielskich jakis rodzic by mówił, że 'przyłapał' na tym i jak sobie poradzić. W filmie przypisali belli myślenie niedopieszczonego faceta z kryzysem wieku sredniego.

ocenił(a) film na 10
sikorunien

Poczytaj książki o rozwoju psychoseksualnym dzieci, a nie o plemionach. Jak ja już mam dość ignorancji!!!

ocenił(a) film na 3
Agatonik

napisane pewnie przez facetów albo seksohliczki. nie, dzięki xD żadne dziecko by sie nie pchało w orgie ani seks z każdym facetem jaki sie nadarzy

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Małe dzieci Agatonik mogą odkryć i stosować masturbację czyli po prostu to jak działa ich ciało, a nie potrzebę uprawiania seksu z innymi osobami!!! Pociąg seksualny pojawia się dopiero w czasie dojrzewania seksualnego czyli w okresie nastoletnim. Do momentu masturbacji ten film byłby szerzeniem świadomości, potem ten film był już tylko obrzydliwą promocją pedofilii i wykorzystywania naiwności dziecięcego mózgu.

ocenił(a) film na 10
merciak

Oczywiście, że dzieci poznają swoje ciało. Nigdzie nie napisałam, że mają potrzebę uprawiania seksu!!! Dostrzeganie w tym filmie pedofilii to efekt jakichś chorych wyobrażeń.

ocenił(a) film na 2
Agatonik

Może nie tak dosłownie ale takiej ukrytej to już tak, zresztą cały ten Hollywood to masa różnego rodzaju dewiantów i pedofili i to już jest akurat fakt niezaprzeczalny...

sikorunien

Kurde, tak bardzo nic nie wiesz, ze zaczynam wierzyc, ze edukacja seksualna w Polsce nie istnieje.

ocenił(a) film na 3
latelamb

nie potrzeba się uczyć o tym ze kilkuletnie dzieci chętnie by się co chwilę z kimś dorosłym pukały, zeby mieć własne ciało i doświadczenia, i tabun koleżanek z kuzynkami. wiem ze chcesz zeby wszyscy od małego byli zboczeni i zezwierzęceni, ale nic nie wiesz o tym, ze wiekszosc ludzi jednak szybko sie robi cywilizowana.

sikorunien

Dobra, nie ogarnęłam wcześniej, że jesteś trollem. Teraz już wiem, sorry.

ocenił(a) film na 3
latelamb

dla mnie ty jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones