PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003481}

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
8,3 84 437
ocen
8,3 10 1 84437
7,7 51
ocen krytyków
Diuna: Część druga
powrót do forum filmu Diuna: Część druga

O mój boże co to był za gniot. Nic się tam nie klei, brak jakiejkolwiek logiki, przeskoki w czasie, nie wykorzystywanie możliwości postaci, w ogóle o co chodzi w tym filmie?













ocenił(a) film na 10
bytrek

Masz pretensje do twórców za to, że masz ograniczoną zdolnośc rozumowania tak prostych rzeczy jak fabuła tego filmu?;D czy ty właściwie wiesz, że ten film ma pierwszą część? Chyba nie powiesz, że poszedłeś na ten film nie oglądając pierwszej?;D

ocenił(a) film na 2
Bad_Maestro

Oglądałem pierwszą części, czytałem nawet książkę. Widzę ze co nie bądź próbowali nawiązywać do książki, ale np Pol jest nieśmiertelny po ciosach mieczami???? Cała gwardia Imperatora się nie broni, nikt tam przed Polem się nie broni? Po jakiego wąła ten Imperator tam leciał na tą Diune? To wszystko na podstawie informacji zawartych w filmie, nie ma sensu.

bytrek

Może oglądaj komiksy bo widać filmów nawet takich prostych nie potrafisz.

ocenił(a) film na 10
bytrek

Ale wiesz ze prawdziwe życie to nie bajka albo denny film akcji w którym 1 cios mieczem, 1 kulka Cię zabijają. Były sytuację że człowiek żył i po 20 ciosach nożem

ocenił(a) film na 3
bytrek

Imperator dostał maila i pogonił na Diunę osobiście.

ocenił(a) film na 4
Bad_Maestro

Masz rację - fabuła tego filmu to bardzo prosta rzecz. A że jest to sproszczona (takiego słowa użyję) fabuła bardzo złożonej fabularnie książki to bytrek też ma rację.

Leszy2

jesteś trollem który udaje mąfrego, wiem co piszę obserwuję Ciebie od paru lat...

Leszy2

i jeszcze jedno - do stylu Vilnewa - trzeba dorosnąć, to ambitne kino, co z tego że dla zwykłego wyjadacza może być nudne, co z tego

Leszy2

i poniżej pasa - danie oceny 8 filmowi tak cienkiemu jak przymierze... no nie.

Leszy2

sorki za ten początkowy występ ale obecnie mam ciężki czas, i drażnią mnie takie oceny - 2 nie widziałem, ale widziałem 1 którą oceniam bardzo wysoko, i jesteś chyba osobą z którą kłóciłem się o BR2049- dla mnie słabe ocenianie tego filmu jest nie do przyjęcia - jeśli nie to przepraszam....

bytrek

Pierwsza zasada- naucz się co to jest odmiana przez przypadki. "Na filmweb"?

ocenił(a) film na 4
bytrek

Film mocno średni by nie powiedzieć słaby a ogólna ocena kosmos ale na Filmweb to standard, im lepsza ocena tym gorszy film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones