PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038861}

Godzilla Minus One

Gojira Mainasu Wan
7,4 17 318
ocen
7,4 10 1 17318
8,1 37
ocen krytyków
Godzilla Minus One
powrót do forum filmu Godzilla Minus One

Jeśli ktoś jest zainteresowany - 1-3 grudnia film będzie emitowany w Multikinach. Bilety można już kupić online, potwierdziłem - seanse są "prawdziwe". Szkoda, że nijak nie promują tego w świecie i sale mogą świecić pustkami...

julian_vid

A w Helios'ach chyba nie ma? U mnie w miecie tylko Helios a chciałem obejrzeć ...

sailas89

Niestety tylko w Multikinach :/ To sobie obejrzałem...

sailas89

W moim mieście jest Multikino, ale seansu Godzilli brak w repertuarze. Dystrybucyjna tragedia... Wielka szkoda, jeden z nielicznych współczesnych filmów, którym byłem żywo zainteresowany.

ocenił(a) film na 8
Lukop

U mnie niestety taka sama sytuacja.

ocenił(a) film na 8
julian_vid

Masakra, miałem nadzieję na porządny seans w imax... Dostanę najmniejszą salę w multikinie xD Z czego tylko w jednym na dwa grają

ocenił(a) film na 9
julian_vid

Dzięki wielkie ! Bilecik na seans w niedzielę 3 grudnia już kupiony. Czekam na ten ryk i atomowy oddech !

ocenił(a) film na 7
julian_vid

Mam nadzieję, że dystrybutorzy dzięki dobrym wynikom, bo film zasługuje na obejrzenie naprawdę zdecyduję się zwiększyć ilość seansów. A jeśli nie to śpieszcie się. Warto.

ocenił(a) film na 8
czeczen616

Nie jestem pewien co do oglądalności bo właśnie wyszedłem z seansu i na sali było może 10 osób.

once_fw

Film ma duży problem. ABSOLUTNY brak jakiejkolwiek reklamy

ocenił(a) film na 9
julian_vid

Witaj w Poznańskim Multikinie wczoraj pełna sala jak byłem dużo młodych jak i starszych widzów , a film to czyste złoto 9/10

ocenił(a) film na 8
julian_vid

Byliśmy wczoraj w Gdańsku, bardzo dużo ludzi na seansie, film świetny, klimat prawdziwej Godzilli :)

ocenił(a) film na 9
Maria_Fraczak

Katowice 17:20 niedziela 3 grudnia, sala niemal pełna ale takiej ciszy w trakcie filmu nie uświadczyłem w kinie od seansu "Wołyń". Sporo fanów obecnych, widać było po koszulkach w tym ja. A sam film miazga, warto było jechać specjalnie by zobaczyć rasową gadzinę prosto z Japonii. Nawet gdyby wyświetlali ten film tylko w poczekalni.

ocenił(a) film na 10
julian_vid

W Krakowie sporo ludzi na sali.

ocenił(a) film na 8
julian_vid

Trochę się podjarałem jak zobaczyłem tak dobre recenzje i pomyślałem że może pójdę do kina. A tu tylko Multikino późno wieczorem i to jeszcze najmniejsza sala. Lipa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones