PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
5,9 7 201
ocen
5,9 10 1 7201
4,4 8
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Nieeeeee....

ocenił(a) film na 5

Jak fanka serii o Godzilli i KK, wyszłam z kina niezwykle rozczarowana. Totalna fantastyka, słaba fabuła, efekty też jakieś takie niemrawe. Wątek Godzilli spłycony do zera - walka i darcie się w stronę nieba. King Kong puszcza oczka i głównie cierpi. Dialogi bohaterów w stylu komediowym, najlepiej wychodzili ci którzy porozumiewali się telepatycznie.
Szkoda, Wielka szkoda... smutno mi, że tak ten film schrzanili.

ocenił(a) film na 7
aaalexaaa

Ja jako "stary" fan odwrócę kartę i powiem, że ten film wypada niesamowicie dobrze, nawet lepiej niż poprzedni, zdecydowanie kontynuując konwencję później epoki Showa z lat 70. Ale nie ma się co dziwić, Monsterverse zaczęło skręcać właśnie w taką, a nie inną stronę, zapewne przez wzgląd na młodszych odbiorców oraz po prostu dla sprzedaży nowych gadżetów związanych z marką (Toho czuwa nad franczyzą). Bo tylko dlatego Godzilla ubrał nowe "kolorki", a Kong "rękawicę", aby sprzedać kolejne kolekcjonerskie figurki ;-)

ocenił(a) film na 5
GROT7X

Dokładnie. Moim dzieciom film również się bardzo podobał. Ja jednak wychowałam się na KK i Godzilli osadzonych w bardziej realistycznym świecie i może dlatego mnie ta wersja nie siadła całkowicie. Czekam teraz na planetę małp i mam nadzieję, że chociaż ten film nie zawiedzie ;)

ocenił(a) film na 7
aaalexaaa

Planetę Małp, gdzie to szypmansy do spóły z gorylami rządzą światem? To na pewno nie będzie fantastyka... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones