PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475754}

Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Star Wars: The Clone Wars
6,8 24 729
ocen
6,8 10 1 24729
3,2 4
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Wojny klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Nie rozumiem...

ocenił(a) film na 6

Zwracam się do wszystkich maniaków SW(wiem, że takich tu niemało:D). Niedawno obejrzałem wojny klonów i jedna rzecz mnie zastanawia. Mianowicie Anakin jest już Mistrzem Jedi i dostaje nawet padawankę. A o ile pamiętam zemste sithów(której akcja toczy się później) to Anakin jeszcze nie miał tytułu Mistrza. Nawet wspomniany był fakt, że będzie członkiem rady nie będąc mistrzem Jedi.

ocenił(a) film na 2
kacza93

Te wojny klonów tylko psują cały kanon
nie dziwię ci się że nie wiesz o co chodzi bo te wojny klonów są nie kanoniczne(chyba)

ocenił(a) film na 7
kacza93

Anakin w czasie wojen kolonów NIE JEST mistrzem jedi. Rycerz może szkolić padawana - z reguły kiedy go wyszkoli otrzymuje tytuł mistrza (Ahsoka zwraca się do niego per mistrzu poprzez szacunek).
Z resztą Obi Wan też szkolił Anakina jako rycerz a tytuł i miejsce w radzie Jedi otrzymał po jego wyszkoleniu - zauważ, że w filmie "Atak Klonów" Obi Wana nie ma w radzie i nie jest mistrzem jedi.

ocenił(a) film na 5
alfa940

co nie zmienia faktu, że Wojny Klonów psują ten cudowny film sci-fi ;/

użytkownik usunięty
Scatebra123

No, taki jakby gwałt na serii... Ale lepsze to niż banda biegających 10-latków które nie zaznały magii SW, bo wiadomo, teraz byle jakich efektów nie łykną :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones