PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475754}

Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Star Wars: The Clone Wars
6,8 24 728
ocen
6,8 10 1 24728
3,2 4
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Wojny klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Serialu nie patrzyłam

użytkownik usunięty

ale akcja tego filmu animowango dzieje się mniej więcej pomiędzy 2 a 3 częścią. Mam pytanie o tym, co właśnie stało się później z Ahsoką?, w filmach jej nie ma, bo ta postać została wymyślona później, dlatego się pytam.

ocenił(a) film na 8

Chyba jeszcze tego nie wyjaśnili bo teraz ma wyjść jeszcze nowsza seria.

użytkownik usunięty
Gazpacho

dzięki za odpowiedx :) może obejrzę tę serial

ocenił(a) film na 7

Przypuszczam że na 90% można wytłumaczyć to tak, że jak duża część postaci ze świata Star Wars nie była po prostu w tym samy miejscu i czasie co fabuła trzeciego epizodu (była przydzielona do jakiejś misji, czy coś), a pewnie jak wszyscy inni Jedi, zginęła podczas Rozkazu 66.
Tzn wiem, że w filmie jej nie było, bo po prostu nie była jeszcze wymyślona, ale chronologicznie, raczej tak można to tłumaczyć. Przynajmniej dopóki serial sam jej nie uśmierci, albo nie wytłumaczy jakoś inaczej jej braku w dalszej fabule

ocenił(a) film na 6

Serial pisze historię wojen klonów na nowo wiec pies wie jak to będzie

ocenił(a) film na 7
Danio31b

Ahsoke pokazali w Zemście Sithów - jest scena w której zostaje zabita. Scena ta została usunięta z filmu, ale w dodatkach na "płytce" można ją zobaczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=rjUAatYo6us - pierwsza scena.
Ale mogę się mylić, że to nie ona. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
foks_m

To nie Ashoka lecz Shaak Ti, lecz sądzę, że za dwa lata w wersji 3D podkolorują tą aktorkę pod Ashokę i dodadzą do filmu. Jestem nawet pewny, że jeśli nie to, to coś z nią dograją.

ocenił(a) film na 7
kamilxmas8

może być. pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones