PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475754}

Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Star Wars: The Clone Wars
6,8 24 690
ocen
6,8 10 1 24690
3,2 4
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Wojny klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Utrzymany w klimacie serii i ma fajną fabułę. Polecam wszystkim co lubią SW :) ciekawy styl postaci - mnie osobiście tak sobie się podobał ale to kwestia gustu :)

syrenka13

Totalna klapa, gwałt na fenomenalnej trylogii (oczywiscie starej bo nowe filmy tez byly wielką kupą), marne wykonanie. Moja ocena - 2/10

użytkownik usunięty
Nozix

ty sam jesteś kupa, klapa i na gwałt piszesz nieuzasadnione głupoty

Ze co prosze?? to ty sam chyba nie wiesz co piszesz, ta bajka nie powinna powstac, wokonana badziewiasto i w dodatku fabula wyssana z palca, jak mniemam to masz penie z 14 lat i stara trylogia jest ci calkiem obca i zadowalasz sie byle chlamem ktory wypuscili by tylko wycisnac kase na nazwie Star Wars

użytkownik usunięty
Nozix

Hahaha - 5 lat później mam dalej lachane z twojego posta :)

Ale na poważnie. Jestem wielkim fanem zarówno starej, jak i nowej trylogii Gwiezdnych Wojen, do tego nie są mi obce książki i gry z Uniwersum Star Wars i co mogę powiedzieć - cieszę się, że powstają nowe historie, które mają miejsce w tej cudownej, dalekiej Galaktyce :)
Stara trylogia będzie zawsze już wzorem, arcydziełem od którego się wszystko zaczęło. Tego charakterystycznego klimatu, aktorów, efektów - już nigdy nie zobaczymy w takiej formie. Ale myślę, że każdy prawdziwy fan SW z chęcią zobaczy coś nowego - co prawda nie tak kultowego oczywiście jak części IV do VI - ale zawsze to jakaś kontynuacja i wzbogacenie wieloletniej opowieści :)

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czemu tak to przeważnie wszyscy krytykują ja tam się zgadzam z Anduril_5 i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones