PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565452}

Jinn

3,9 367
ocen
3,9 10 1 367
Jinn
powrót do forum filmu Jinn

Na początku silny, gorący, z imponującym ciśnieniem. Niestety, z czasem słabnie - temperatura spada, kolor blednie, strumień zaczyna się krztusić, zanikać, a na koniec siedzisz tylko i czekasz, aż ostatnia kropla rozbije się z plaśnięciem o porcelanową taflę bakielitu.

niedzwiec

Piszesz o przeroście prostaty?

Krzypur

Rozj**ałeś mnie Krzypur, omal nie połknąłem papierosa ze śmiechu :))

Pyrogenus

Palenie jest niezdrowe. Wiem, co mówię, bo sam palę.

Krzypur

No jest, ale ja uwielbiam jarać. poza tym musiałem sobie zostawić jakiś nałóg - oj, gdybyś wiedział ile rzeczy musiałem rzucić... A z ciekawości palisz papierosy, jaką markę? Ja od jakichś 15 lat palę tylko holenderski tytoń: Turnera, Red Bulla, Tilbury, niektóre Mac Bareny i robię skręty bez filtra. O dziwo zniknął mi nawyk sięgania po papierosa tuż po przebudzeniu, nie mam kaszlu palacza, poza tym mniej palę, bo nie chce mi się tak często skręcać. Skręcam ręcznie, bez żadnych maszynek, bletki Mascotte Original, wychodzi też ZNACZNIE taniej, bo 40g tytexu starcza mi na kilka dni, a zwykłe papierosy mi od dawna nie smakują. Nie wiem, czy wiesz, ale każdy papieros jest namaczany w roztworze, który ma rzekomo wpływać na równomierne spalanie, lepszy smak itp. Jednak ja tam swoje wiem... Pozdro.

Pyrogenus

Aż takim koneserem to nie jestem. Też skręcam, choć bardziej się niż papierosy. Mam wszystkie możliwe nałogi, łącznie z kobietami, tylko że niektóre z nich musiałem pożegnać. (Nie zgaduj, które!) Pozdrowienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones