PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007838}

Keiko

Keiko, me wo Sumasete
6,2 247
ocen
6,2 10 1 247
7,0 7
ocen krytyków
Keiko
powrót do forum filmu Keiko

Dopiero po jego przeczytaniu dowiedziałem się, że akcja dzieje się po pandemii. Film nie ma żadnego związku z wirusem.

Logytaze

1) Opis w tej lub podobnej formie pojawia się na każdej platformie streamingowej (hbo, player, playnow, etc). 2) Gdybyś znał słowo "postpandemiczny" to nie byłoby dla ciebie zaskoczeniem, że akcja dzieje się PO pandemii.

ocenił(a) film na 8
givi

I co w związku z tym skoro obraz post-pandemiczny nie jest tłem całej historii? Równie dobrze opis mógł zawierać informację, że film dzieje się w Japonii w realiach ruchu drogowego lewostronnego. Wiedziałbyś to, gdybyś znał podstawy logiki.

PS. Kopiowanie opisu od dystrybutora znaczy tylko tyle, że ta strona jest zlepiona ze skrawków Wikipedii i innych stron, a trzyma się na gównie. Dziwna linia obrony.

Logytaze

Nie oglądałem filmu, więc nie wiem, czy aspekt postpandemiczności ma wpływ na fabułę czy nie. W jednym z serwisów streamingowych można przeczytać dodatkowo: "Pandemia Covid-19 w połączeniu z groźbą zamknięcia jej klubu bokserskiego i chorobą starzejącego się prezesa, który jest jej największym zwolennikiem, wytrącają ją z równowagi." Po przeczytaniu czegoś takiego widzę jasne połączenie - kluby upadają, bo zostają przymusowo zamknięte, choroba prezesa też może być połączona z wirusem. Podkreślę raz jeszcze - nie wiem czy jest prawdziwe, ale wszystko składa się do kupy. Może nie ma wielkiego wpływy na dalsze losy, ale pozwala osadzić historię w tym konkretnym punkcie czasu, by dać widzowi poczucie, że doskonale wie, jak to było.
Jeśli dystrybutor/producent/festiwal, czyli źródła najbardziej zaufane wypisują brednie o fabule (co sugerujesz), no to wybacz, ale to nie wina filmwebu. Weryfikator dostaje kontrę z tekstem wziętym z powyższego źródła - jak wg ciebie ma sprawdzić, że są to brednie? Nie ma obowiązku ani tym bardziej czasu, by szukać samodzielnie innych źródeł i sprawdzić, czy czasem dystrybutor nie wpisał tam głupot. Nikogo nie bronię, bo takie są fakty. Na filmwebie teksty podlegają przynajmniej weryfikacji przez człowieka - czasem się mylą, ale generalnie ktoś to fizycznie musi przeczytać, zweryfikować i zaakceptować. Na imdb teksty najczęściej akceptowane są przez bota i możesz tam wpisać cokolwiek, np. opowiedzieć historię swojego psa i dodać taki tekst jako opis filmu "Chłopi" (jeśli jeszcze go nie ma) - gwarantuję ci, że 8 na 10 takich tekstów zostanie umieszczonych na stronie :)

ocenił(a) film na 8
givi

No to widzisz połączenie na podstawie opisu autorstwa kogoś kto filmu nigdy nie oglądał. Klub bokserski, o którym mowa, zaczyna się wyludniać z wielorakich przyczyn, ale w żadnym momencie, żaden członek klubu nie mówi nic o pandemii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones