PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 595
ocen
6,8 10 1 309595
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Powstał jakiś inny film bazujący na tej historii ?

ocenił(a) film na 10
Spike__Spiegel

Niestety tak. ,,Dziedzic Maski" nie jest związany z tym filmem jeśli chodzi o bohaterów, ale o samą maskę tak. Dlaczego pisałam niestety ? Bo film jest moim zdaniem głupi, a na pewno gorszy niż pierwowzór, czyli Maska. Ale możesz obejrzeć dla własnego przekonania ; ) Polecam również obejrzeć recenzję tego filmu Nostalgii Critica na youtubie.

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Zgadzam się z tobą, oglądałam "Dziedzica Maski", gdy miałam kilka lat, i wtedy mi się podobał. Ale gdy obejrzałam go ponownie niedawno, nie pamiętając już jaki jest, to tego pożałowałam. Napierniczone za przeproszeniem tyle efektów specjalnych, że aż oczy bolą. Ogląda się bardzo ciężko, szkoda że nie powstała 2 część z Jimem :/

ocenił(a) film na 10
Gepardzia_Natalia

Ja pamiętam, że też oglądałam Dziedzica jako dziecko, i w sumie, też mi się podobało ;) Dlatego po tylu latach, kiedy stałam się naprawdę fanką Maski (z Jimem), chciałam przypomnieć sobie drugą część. I również byłam zniesmaczona. Przetrwałam do końca, ale to było straszne. Rzeczywiście, wielka szkoda, że nie powstała kontynuacja z Jimem, to by było coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones