PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

Na rauszu

Druk
7,5 72 099
ocen
7,5 10 1 72099
7,2 51
ocen krytyków
Na rauszu
powrót do forum filmu Na rauszu

Online

ocenił(a) film na 10

Kochani, czy ten film jest gdzieś dostępny online w wersji z choćby angielskimi napisami :)?

kazia87

a czemu miałby być dostępny jeśli nie było jeszcze premiery ?

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

Będzie dostępny online na MFF Nowe Horyzonty 14.11.20r.

redpigeon

Wszystkie bilety sprzedane

ocenił(a) film na 7
ensata

Bo film był dostępny tylko wczoraj :) Mi się udało.

redpigeon

Jakie Twoje zdanie nt. filmu?

ocenił(a) film na 7
Rajwant

Po "Polowaniu" nastawiałem się na to, że nie będzie to typowa komedia tylko w pewnym momencie przejdzie to po prostu w dramat i tak zostanie. Wiadomo, jak w każdym filmie o używkach (jakie by one nie były) musi nadejść ten moment, gdzie jest pokazana ich zła strona i do czego to prowadzi. Tutaj oczywiście to jest, ale...Reżyser zajmuje bardzo ciekawe stanowisko w tej sprawie. Więcej napisać nie mogę. Ale z całego serca polecam.

redpigeon

Dziękuję. Pozostawiam go na celowniku.
Pozdrawiam

redpigeon

Gdzie ten film jest dostępny online z napisami polskimi?

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

bo premiera w Polsce się nie odbyła ale w innych krajach już tak ;)

dadzios

ale kiedy autor posta pytał to i jeszcze w innych krajach tego raczej nie było ;)

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

bo istnieje torrent

ocenił(a) film na 8
kazia87

Zakupiła bilet na premierę (14.11) na NH i zapomniałam wyświetlić.... przepadło, więc również poszukuję innego źródła

Basiatakma

W Multikinie będzie można obejrzeć

ocenił(a) film na 9
AySrajnakraj

dopóki kina są zamknięte to można pomarzyć a nie jest wiadomo ile to jeszcze potrwa,. Dlatego sam jestem zainteresowany na online, nawet płatne, bez znaczenia.

ocenił(a) film na 7
ws96

Również z chęcią się dowiem gdzie ten film można obejrzeć online

semsai

Juz jest! Na seans trzeba zrobic zrobic zapasy trunku

ocenił(a) film na 8
TabuOnKissing

A mógłbyś napisać od razu gdzie jest dostępny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
kazia87

jest juz necie do znalezienia (do zassania, nie online player)

ocenił(a) film na 6
miko1980

A napisy ktos widzial gdzies?

ocenił(a) film na 7
miszczunio87

są na opensubtitles

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kazia87

Chryste panie, czy w 2020 ludzie już nie potrafią kraść filmów z torrentów - największego wynalazku ludzkości? Jak nie znajdziecie filmu online w jakości 244p z lektorem z ivony i setką reklam, to już nie wiecie co zrobić? xD

ocenił(a) film na 8
yossarian84

Ty za to nie umiesz sprawdzić daty utworzenia tematu, na który odpowiadasz xD Wtedy jeszcze na torrentach nie było.

kazia87

Przeciez ten film za chwile bedzie na jakis HBO i Netflixach. Po co torentowac? Na wodke jest, a na strema nie ma? To zmiencie prace, wezcie kredyt. Ludzie, nie zesra..ie sie. To jest kolejny film na swiecie, a ludzie sie rzucaja jakby to kufa byly 3 cytryny i obok juz stala gotowa na akcje chytra baba z Radomia.

ocenił(a) film na 8
miki_58

Bo chciałem dziś obejrzeć, a nie za chwilę. HBO i Netflixa mam opłacone, nie bój się.

miki_58

Jest już na CDA o ile za chwilę nie zostanie usunięty. I odpowiem na twoje pytanie. Nie będzie tego filmu na Netflix ani tym bardziej HBO GO/Max w najbliższej przyszłości. Już samo to, że film będzie miał premierę w kinie w Polsce w marcu 2021 (tak przynajmniej jest na stronie Multikina). Także być może będzie dostępny legalnie w przyszłym roku na jakimś płatnym VOD tak jak to było z polskimi filmami typu Hejter czy Boże Ciało i do zapłaty 20-40zł za wypożyczenie filmu na 48h. Na HBO GO prawdopodobnie z lektorem w 3 kub 4 kwartale 2021 roku.

ocenił(a) film na 10
Taio

Cda jeszcze daje radę :). Obejrzane :)

miki_58

Osobiście lubię wydawać pieniądze na rzeczy, na które warto je wydawać. Wydawanie jakiejkolwiek sumy na abonament Netflixa, gdzie zdecydowana większość filmów, to jakiś nudny nowomodny szrot dla ubogich gustem nie jest czymś opłacalnym dla mnie i faktycznie wolę to przepić :)

ocenił(a) film na 7
miki_58

ja już elegancko w super jakości mam film a ty sobie czekaj z rok aż sie pojawi na netflixie czy hbo XDDDD

ocenił(a) film na 8
lukarian1313

Kradzież nie ma z elegancją nic wspólnego.

ocenił(a) film na 8
Pumex3

Kradzież? Płacę za internet, nie kradnę go. Złodzieje to ci, którzy jeszcze każą płacić sobie za film z przed lat. Gaże aktorów to jakiś nonsens więc przeciętny Kowalski w 21 wieku powinien mieć normalny dostęp do wszystkiego. Osobiście nie płacę i oglądam, jak nie znajdę to nie oglądam. Jak chcę zapłacić to idę do kina na to, na co warto.

ocenił(a) film na 9
lolexX123

Samochody, to są dopiero drogie rzeczy. Też kradniesz?

ocenił(a) film na 7
kazia87

W sieci opisują go pod tytułem Another Round, pod oryginalnym bądź polskim nie znajdziecie.
Wersja HD na zatoce spokojnie sobie leży

ocenił(a) film na 7
wojtexxx

dzięki za info już ogarniam

kazia87

filman. cc

kazia87

Jest już na ekino-tv z polskimi napisami pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
kazia87

Na cda pod oryginalnym tytułem jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones