PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646700}

Panna Marple: Karaibska tajemnica

Marple: A Caribbean Mystery
6,8 1 185
ocen
6,8 10 1 1185
Panna Marple: Karaibska tajemnica
powrót do forum filmu Panna Marple: Karaibska tajemnica

Moim zdaniem, jest to bardzo dobry epizod! Widziałam przed chwilą i jestem zachwycona, pomimo, że nie lubiłam miss Marple w wydaniu Julli McKenzie. Tutaj Panna MArple jest taka jak sobie wyobrażałam: poważna, refleksyjna, obserwująca ludzi. Dodatkowo, widzimy piękne krajobrazy i zjawiskowe stroje.

ocenił(a) film na 8
renax33

Mimo ze wole Poirot'a to jest to jedna z moich ulubionych ksiazek Agathy Christie. Ciesze sie, ze wystepuje tutaj Warren Brown :) Gdzie widzialas ten film ?:)

Coco_5

Na youtube, ale bez napisów. Na szczęście rozumiem.

ocenił(a) film na 8
renax33

Dzieki :) Tez bym pewnie rozumiala jakies 80% filmu, ale jednak wole z napisami/lektorem :) Chociaz chyba i tak sie skusze :)

Coco_5

Gdy chciałam obejrzeć 'Morderstwo w Orient Expresie' z 1974 roku, na youtube znalazłam tylko wersję niemiecką. Więc znalazłam sobie napisy polskie, zminiaturyzowałam ekranik notatnika na prostokącik z 3 rzędami literek i tak sobie oglądałam. Da się.

Coco_5

Mam pytanie, który to Warren Brown?

ocenił(a) film na 8
renax33

Sprytnie :) Grał Jacksona :) Można sobie zobaczyc na liscie aktorow. Lubie Go i widzialam juz z Nim kilka dobrych seriali kryminalnych np ,,Inside Men'', ,,Good Cop'', ,,Luther'' oraz w bardzo przyjemnym serialu ,,Single Father'' :)

Coco_5

Laik ze mnie. Sprawdziłam. Rzeczywiście miły aktor, ale cały epizod jest świetny.

ocenił(a) film na 8
renax33

Musze koniecznie zobaczyc ten film w najblizszym czasie :)

ocenił(a) film na 8
Coco_5

Dzisiaj widzialam drugi raz, tym razem z lektorem na ale kino hd :) Dobry odcinek, piekne krajobrazy i kostiumy :)

ocenił(a) film na 7
renax33

Pomyliłam aktora Charlesa Mesure'a z Davidem Troughton'em (ten grał mordercę w serialu "Poirot",odcinek "Żółty irys"). Ten film dla mnie lepszy od książki.Upierać się będę,że Julia jest gorsza od swojej poprzedniczki.

renax33

Moja ulubiona książka i film o Pannie Marple

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones