PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850559}

Protegowana

The Protégé
5,7 3 538
ocen
5,7 10 1 3538
4,5 4
oceny krytyków
Protegowana
powrót do forum filmu Protegowana

5/10

ocenił(a) film na 5

Protęgowana najnowszy film z udziałem aktorki Maggie Q opowiada o dziewczynce która żyje Wietnamie pełen korupcji nie ciekawy osób trafia pod skrzydła płatnego zabójcy
Samuel L. Jackson ,który uczy ją swojego fachu i tak o to dziewczynka wyrasta na pełną siebie krwistą zabójczynie W swwoim fachu nie ma równy mgnieniu oka pozbywa swych przeciwników os strony realizacji to tu film mozna się sprawdza .Gorzej jest scenariuszem z intygą ,która po mojemu rozmywa i po co to wszystko po co jej nauczyciel udawał zmarlego po co ktoś zabic bo wie o jakimś gosciu za dużó ..Bo z jednej strony gościu hojny warty zaufania a tak naprawdę czysta kanalia.
To mogę wnioski kompletnie błędne dla mnie tu scenariusz nie ma jakby dziur fabularny on dla mnie jakby zlepkiem jakieś historii ,która nie wiem nie wciąga nie trzyma sie kupy Od strony scen akcji gdy trzeba dać łomot wybronic sytuacji z pod bramki to tu jest nie zle a czasem dobrze a oś fabuły już bardziej kruszy materiał.5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones