PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Dobry film ,ale..

ocenił(a) film na 7

Ten gość był tak obślizgły i obrzydliwy że aż mnie mdliło , widziałabym w tej roli Erica Robertsa
zawsze gra czarne charaktery i jest przystojny i wyrazisty .

nathalie34

Kwestia gustu :) Cillian Murphy rzeczywiście ma dość charakterystyczną urodę, ale też świetnie gra czarne charaktery. Lubię go w filmach - przez te oczy jest niepokojący. Nie wiadomo, czy to jeszcze złoczyńca z motywem, czy już psychol ;)

ocenił(a) film na 7
scady

Zgadzam się , że to kwestia gustu , dla mnie odpychający aktor , nie widziałam go w rzadnym innym filmie. Może polecisz jakiś film z nim?Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Czyli idealnie pasował do roli. Mordercy to nie przyjemniaczki, szczególnie tacy planujący z pełną premedytacją wykoszenie całej rodziny. Inny film z nim to oczywiście osławiony "Inception" , nota bene, bardzo dobrze w nim wypadł, podobnie jak w "Batman Begins" i "Sunshine", "28 Days Later" i wielu innych

nathalie34

Jeszcze "Dziewczyna z perłą" - wprawdzie gra drugoplanową rolę, ale film warty obejrzenia :)

ocenił(a) film na 7
scady

Widziałam film , bardzo dobry , ale jego widocznie pominęłam , ale dziękuję , :-)

ocenił(a) film na 7
nathalie34

28 dni pózniej. Zobacz koniecznie-to jego popisówka

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Oglądając ten film też miałam mdłości i nieprzyjemne ciarki jak na niego patrzyłam...
Ale ostatnio weszłam na stronę jego teraźniejszego serialu, w którym występuję i muszę powiedzieć, że wygląda całkowicie inaczej! mniej obślizgle

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Różne gusta są, dla Ciebie jest obślizgły, a dla mnie pociągający ;) fajny jest w nim ten kontrast, buźkę ma delikatną, można powiedzieć, że wręcz kobiecą ale jego głos jest typowo męski i wyrazisty ;) i właśnie dobrze nadaje się do takich ról psychopatów niby słodki, niewinny facet ale te jego oczy mogą przerażać :)

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Mam podobne odczucia co do tego filmu!

ocenił(a) film na 7
oktagon32

:-) obrzydliwy , wreszcie ktoś to potwierdził.

ocenił(a) film na 9
nathalie34

No dobrze wypadł jako czarny charakter. A co do urody to kwestia gustu, dla mnie nie jest ani odpychający, ani przystojny czy ciekawy fizycznie, raczej obojętny.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Heh to było dobre jak podbijał do Rachel na początku filmu. "Robili go" na takiego czarującego Don Juana a wyglądał jak tarzan,który znalazł Jane. Jego uroda sprawia,że wygląda jak przedstawiciel naczelnych. Mogliby go zatrudnić do nowej "planety małp"(premiera już nie długo)

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Bardzo dobrze wypadł , zgadzam się , co nie zmienia mojego zdania o jego " urodzie " . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Rozumiem, no każdemu pasuje inny typ urody. Choć nie trzeba być superprzystojnym by odnieść sukces, sporo jest właśnie dobrych nieurodziwych aktorów np Nicholson, Carrey, Defoe.Z drugiej strony przystojny też nie ma łatwo, bo zaraz wpychają go w jeden typ ról, i często jest ten zarzut, że nie umie grać tylko pokazuje ładną buźkę. Także i tak źle i tak niedobrze :)

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Oczywiście, ale ten facet jest dla mnie obrzydliwy , te usta.Nicolsona , Dafoe czy nawet Karolaka mogę znieść, tego nie. Są takcy aktorzy którzy nie grzeszą urodą , ale dobrze się ich ogląda , bo są dobrzy w swoim fachu.

ocenił(a) film na 9
nathalie34

A wg Ciebie czy ten aktor, pomijając fakt wyglądu, jest dobry w swoim fachu, czy przekonująco gra? Wg mnie gra nieźle jeśli chodzi o warsztat, choć oczywiście Nicholson czy Defoe są dużo lepsi wg mnie.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Przekonująco zagrał, ale Dafoe i Nicholson są o niebo lepsi bez dwóch zdań ! P.s. miłego weekendu :-)

nathalie34

Nie lubię ani jednego ani drugiego. Chłopy z nadmuchanymi jajami to dziś standard, tu dodatkowo gęba pozbawiona wyrazu. To jest kino, a nie osiedlowa budka z piwem.

ocenił(a) film na 7
Mrok

Hehe , ale to ująłeś . Dobre:-)

nathalie34

Popieram, też mnie ten pan obrzydza. Taki plastuś z tłustymi włosami i wiecznie oślinionymi ustami.

ocenił(a) film na 7
AlexabezKeksa

Zdecydowanie się zgadzam . Te usta to miał absolutnie obrzydliwe .

nathalie34

tak jest.

ocenił(a) film na 7
Aldon

Ale film nawet ok.

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Nie przesadzajcie dziewczyny, nie był taki wstrętny. Tylko te oczy jakieś dziwne.
W innych okolicznościach albo gdybyście spotkały go w realu, zakochałybyście się :P :D

Ps. a ja ze swej strony (faceta) muszę powiedzieć, że Rachel McAdams prezentuje się przesliczne! Dziewczyna cud-malina :D

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Rachel cudna , ale on.... NIE !!!!

nathalie34

A mi on się własnie mega podoba. Jeden z najpiękniejszych mężczyzn jakich w życiu widziałam. <3

ocenił(a) film na 7
rollingstonesid

To chyba nie widziałaś Eduardo Noriega.

nathalie34

A widziałam, widziałam. I kompletnie mi się nie podoba :)

ocenił(a) film na 7
rollingstonesid

A w jakim fimie ?

nathalie34

W filmie chyba żadnym, na zdjęciach :)

ocenił(a) film na 7
rollingstonesid

Cillian najpiękniejszy <3

Slovianka

O tak! <3

nathalie34

Może faktycznie nie w każdej roli wygląda zachwycjąco. Ale dziewczyno grzeszysz tym co mówisz nazywając go odpychającym. Ogladnij sobie peaky blinders i później pogadamy jaki to on odpychający jest.
Choć zgadzam się charakteryzacja, postać która odgrywa zmienia jego wygląd o 180 stopni.
Podobnie mam z jaredem Leto w requiem dla dnu po prostu cud miod, w innych charakteryzacjach po prostu normalny facet. Chyba po prostu rzecz gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones