Aleksandra Szwed

5,3
1 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Szwed

Ale ta dziewczyna jest bardzo słabą aktorką. Jestem fanem "Rodziny zastępczej" i ona jest tam najsłabszym ogniwem. Wręcz nie mogę na nią patrzeć. Jest okropnie zmanierowana, te jej nadmierne akcenowanie tekstu, przesadna gra twarzą, ciągle te same miny i sposób mówienia. Wygląda to tak, jakby chciała być wyrazista, ale wygląda to po prostu sztucznie. Nie dziwie się, że nie biorą jej już do żadnych seriali ani filmów, łapała się już nawet Tańca z Gwiazdami i Playboya, ale chyba nie zdoła uratować kariery aktorskiej, bo się do tego nie nadaje. No chyba, że się nauczy normalnie grać.

raVadrian

Nic dodać, nic ująć ;)

inkainkowska

na szczęście zatrudnili ją w "Operacja Stylówa" na mtv widać do tego się swietnie nadaje;)

tacyssup

I tam chyba jej miejsce , bo poza egzotyczną nieco (jak nasz kraj) urodą nie ma nic do zaoferowania.
Ładna zgrabna dziewczyna i to wszystko.

raVadrian

to prawda. Jako dziecko było całkiem, całkiem ale w rodzinie zastępczej plus to trudno ja zdzierżyć.

orianne

zgadzam się w 100 %

raVadrian


zgadzam się w 100%

raVadrian

Im starsza tym bielsza. It's a kind of madżik .

TheAmazingPudding

ładna, ale nieco sztuczna i aktorki to z niej nie było i nie będzie

panibozia

No właśnie, miała mały epizodzik w "ranczu" i jej gra była niestety na poziomie braci mroczków, czyli to nawet nie parter ale poziom garażu podziemnego;)haha

Edmond__Dantes

Ja też byłem zniesmaczony,, Marysią" w jej wykonaniu:-(
Na szczęście Patricia Kazadi jako Jagna dała radę:-)

raVadrian

i do tego cholernie brzydka

raVadrian

zgadzam się w 100% , na dodatek ona jest wszędzie, otwierasz lodówkę a tam za sałatą Szwed -,-

FeelBliss

hahahhaha XD też uważam że nie jest pięknością na jaką ją kreują ;p no fakt, figurę ma zgrabną ale nic poza tym. W Rodzinie Z była znośna (jeszcze jako dziecko) ale z roku na rok jest coraz gorzej. I jeszcze to żenujące reality show z nią jako prowadzącą... rzyg

raVadrian

to nie jest hejt, ona po prostu jest słaba i tyle :D nie umie odegrać najprostszych ról. O ile w pierwszej serii grała dobrze, o tyle w serii plus stała się jednym z gwoździ do trumny - szczególnie jak wyszła za mąż i było jej więcej i miała trudniejsze role do odegrania

niech idzie do szkoły aktorskiej i może jej się uda zostać fajną aktorką ; d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones