Bryan Cranston

Bryan Lee Cranston

8,8
45 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Cranston

Witajcie, nie ma wątpienia że BB to jego życiowa rola która go wykreowała i przez którą będzie pamiętany.. BB skończył się w grudniu 2013 i podobno aktor odmówił grania w dalszych serialach. Może wystąpi w (spin-offie), Dla mnie trochę szkoda bo filmy z jego udziałem nie są jakieś specjalnie dobre a chciałbym tego aktora zobaczyć jeszcze w jakieś dobre roli.. a wy jak sądzicie?

sewerynsenior

Gdybym mógł cisnąć w ocenę "10" na stronie serialu "Breaking Bad", robiłbym to do czasu, aż mi palec odpadnie , a potem kolejny...i jeszcze jeden i...
Fakt, nie zagrał jakiejś wybitnej roli w filmie, ale ten serial, to jest po prostu mistrzostwo i może za tę stronę kina powinien się zabrać bo po prostu wypada w niej wybitnie. Oczywiście nie skreślam go, do roli w jakimś filmie, po prostu mam gwiazdki w oczach po BB i chciałbym zobaczyć go w jakimś innym serialu :)

sewerynsenior

Pewnie za film płacą lepiej, a on jest na fali. Gdyby przez to chciał odkleić od siebie etykietkę z nazwiskiem Walter White, to ja nie wróżę mu powodzenia w najbliższym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones