Emma D'Arcy

7,6
3 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma D'Arcy
MarcoK

Teraz widzę, że jakieś zdjęcie pomylone na filmwebie...

Ciekawe jak się sprawdzi taka anonimowa aktorka w roli królowej... Oby dobrze...

Ile ona w ogóle ma lat? Wygląda na to, że 28...
Obie (Olivia Cooke, 27 l.) więc młodsze od literackich pierwowzorów podczas Tańca Smoków.

MarcoK

No własnie ,ciekawy jestem.Niebinarna aktorka :O do tego na niektórych zdjeciach wygląda jak pasztet.Gdzie jej do Rhaenyry, ale zobaczymy podobno ma talent

Danio31b

Żeby zastąpić piękną, subtelną, kobiecą, a przy tym nieco zadziorną i łobuzerską, acz inteligentną Rhaenyrę w wykonaniu Milly Alcock tą sraką, to trzeba nie mieć sumienia.

xobevil

Nie zastąpili jej, Alcock była wybierana dopiero po castingu Darcy. Z resztą się zgadzam :)

Danio31b

A to akurat nie wiedziałem, że działało w tę stronę, dzięki za info. Fakt, że młodszy odpowiednik postaci im się jednak bardziej udał :D

xobevil

Zgadzam się w 100%... oglądam serial drugi raz przed premierą drugiego sezonu aby odświeżyć sobie klimat i motywy postaci.

Alcock z urody średnio mi zawsze pasowała (choć nie mówię, że jest brzydka, jest chyba całkiem ładna ale cos mi w niej nie leży), to mimo wszystko jej przeszkadzająca mi uroda jest totalnie niwelowana i nie zwracam na to uwagi ponieważ aktorsko świetnie sobie radzi i zdecydowanie wolałabym widzieć ją nieco postarzoną (a przecież są takie możliwości) w dalszej części serialu. Widać w niej ten ogień, bunt, wewnętrzną siłe i pewność siebie.

Bardzo żałuję, że jej epizod był tak krótki.

Emma natomiast jest bezpłciowa. Myślę, że to dobre określenie ;)


BTW drugi raz zupełnie inaczej patrzy się na treści w serialu, które wypowiadają postacie i wszystko nabiera jeszcze większego sensu. Niby nic, ale takie krótkie stwierdzenia dopiero teraz rozumiem.

ania04

Miło mi, że podzielamy zdanie. Zresztą jesteśmy chyba w większości w temacie tych dwóch aktorek ;P

Co do Milly, pamiętam jej sceny rozmów z ojcem, czy uwodzenie strażnika, albo wypad z wujem "na miasto". Milly jest po prostu charyzmatyczna - te sceny z jej udziałem wchodzą w pamięć. Z Emmą niewiele mam ciekawych wspominek.

Fajnie, że piszesz o tym teraz, bo ja na dniach robię właśnie drugi seans pierwszego sezonu "Rodu", żeby być na świeżo przy sezonie drugim. Sam jestem ciekaw, czy będzie tak jak u Ciebie z moim wrażeniami przy re-watchu. Pozdrawiam.

MarcoK

kompletnie nie pasuje do tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones