Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Gdyby kręcono film o jego życiu, to McGregor byłby idealny do tej roli

Justyna0810

No nie wiem. Ewan to świetny aktor, ale nie przypomina mi Kurta pod jakimkolwiek względem.
Czemu uważasz, że byłby odpowiedni do tej roli ? :)

Rena39

Bo oprócz tego że jest dobrym aktorem to ja właśnie widzę fizyczne podobieństwo. Spróbuj sobie wyobrazić McGregora w długich włosach ;)

Justyna0810

Nie muszę sobie wyobrażać Ewana z długimi włosami, bo przecież miał zapuszczone w Star Wars :)
Może gdyby przefarbował się na blond, nosił niebieskie soczewki i ubrał pasiasty sweterek wyglądałby jak Kurt. Tylko czy Szkot zagra przekonująco amerykańską gwiazdę ? ;)

Rena39

Myślę że to by było duże wyzwanie aktorskie nawet dla Amerykanina. Ostatnio jak gdzieś mi mignęły zdjęcia Cobaina to moją pierwszą myślą było to, że mógłby go zagrać tylko McGregor, ze względu właśnie na fizyczne podobieństwo, jak i na fakt, że jest na tyle utalentowany że nie położyłby takiej roli.

Justyna0810

Właściwie Ewan potrafi dobrze śpiewać i grać na gitarze, więc spełniałby najważniejsze warunki ;) Tylko niestety nie ma już dwudziestu paru lat.

Rena39

To prawda, ale tryb życia jaki prowadził Cobain też zrobił swoje, a McGregor z kolei ma dość "chłopięcą" urodę. A masz jakieś inne typy? :)

Justyna0810

Zgadzam się z Twą wypowiedzią :)
Hmm mam właściwie tylko jeden typ: http://www.youtube.com/watch?v=b5Kf4zBL6V8. Końcówka filmiku robi największe wrażenie ;)

Rena39

Leto też nie ma już 20 lat :) Mimo wszystko, bardziej jestem za McGregorem.

Justyna0810

Przyznaję. Wolałabym by to właśnie McGregor zagrał Kurta, choć tak naprawdę jeszcze Joe Anderson pasuje do tej roli (i chyba nawet najlepiej jeśli chodzi o wizerunek).

Rena39

Ewan przecież ma oczy niebieskie!!!!! nie potrzebuje soczewek, a do roli by pasował proszę zobaczyć zdjęcia z filmu idol : http://www.filmweb.pl/film/Idol-1998-70
nie mniej jednak uważam że teraz już jest trochę za stary by zagrać Kurta :/

Justyna0810

Mam to samo zdanie. Rowniez typowałabym Ewana do roli Kurta ale ze względu na wiek aktora prawdopodobnie rolę otrzyma młodszy aktor. Drugim z kolei aktorem którego typowałabym do roli muzyka jest Ryan Gosling.

Rena39

Obejrzyj Velvet Goldmine. Curt Wilde to był mix Cobaina, Iggiego Popa i Jima Morisona.

Rena39

Robert Carlyle świetnie zagrał Hitlera mimo braku podobieństwa, wydaje mi się że Ewan pasowałby do roli Cobaina

Justyna0810

Do tej roli ponoć brano pod uwagę juz innego Szkota, a konkretnie Jamesa McAvoya ;)

Metropholis

http://www.filmweb.pl/person/Joe+Anderson-310061

on by sie nadawał

tarantinohehe

A nawet, nawet ;)

tarantinohehe

duże podobieństwo, faktycznie nadawałby się

użytkownik usunięty
Metropholis

W ogóle nie pasuje...

Justyna0810

Przy całej mojej bezgranicznej miłości do Ewana (Kto oprócz mnie chciałby go widzieć w roli Bonda???), to na Kurta najbardziej nadaje się Joe Anderson.

malaika_freespirit

Aaaa, nie zauważyłam, że ktoś już go dodał, błagam o przebaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones