Haley Joel Osment

8,4
10 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

co sądzicie o tym cieńkim bolku?
...głupi, brzydki, bez talentu, beznadziejny
wynik tego "istny cieńki bolek"

on ma dziewczyne to dajcie mu spokuj

przecierz go nie znacie to jak możecie coś
o nim mówić

to najdrzydsze dziecko jakie widziałem

pozdro nie dla maggot i tego dupka osmenta

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D

ralph_3

a jak ty możesz coś o nim mówić skoro też go nie znasz? skąd wiesz że głupi? głupi to ty chyba jesteś :/
Ja Haley'a lubię, uważam że nie jest brzydki a nawet przystojny :) Do tego w moim wieku :P
Pozdrawiam.

adnap

Haley ma wielki talent.Nie mów że jest brzydki.
Ty wyglądasz napewno tak jak to zdjęcie na twoim FILMWEBIE

użytkownik usunięty
ralph_3

Na pytanie co sądzę o "tym cieńkim bolku ?" odpowiem, że to nie jest cieńki bolek. To najzwyklejszy amerykanin świata.

... DaLeJ...
Mówisz, że jest głupi, po czym stwierdzasz, że przecież go nie znamy, to jak możemy coś o nim mówić. No, właśnie... Sam napisałeś, że jest głupi, a tak naprawdę go nie znasz.

::: Ty naWeT nIe WiDziSz, żE sAm SoBiE BrAmKi StRzElAsZ:::
Jeżeli chodzi o jego talent, to jest to bardzo utalentowany chłopak, szczerze. !

((=)) NaStĘpNiE ((=))
Napisałeś to zdanie: "to najdrzydsze dziecko jakie widziałem" (celowo napisane z błędem, iż był to cytat). Ja natomiast dodam od siebie, że Haley wcale nie jest brzydki, a Tobie zalecam kupić lusterko. Oczywiście popatrz w nie !! Szok ??

}*}*}) BłĄd ({*{*{
Podsumowując... Źle zrobiłeś pisząc ten komentarz, a przynajmniej nie wyszło Ci to na dobre. Zrobiłeś dużo błędów ortograficznych, nie wspomnę już o interpunkcji. Obiecuję też, że od dziś zacznę się modlić o takich właśnie ludzi, jak Ty. Teraz dopiero zobaczyłam tą enigmę życia codziennego. Pozdrawiam wszystkich, którzy się ze mną zgadzają.

KrEmÓwKa =*

"kremówka" jesteś głupia jak tak sadzisz
tak samo jak ten gnojek osment
jestescie nic nie warci

odczepcie siie w końcu od radcliffa to dam spokuj osmentowi


pozdro dla fanów radcliffa!

wszyscy to głupki a szczegulnie osment
a najmadrzejszy jest radcliffe i jego fani!

użytkownik usunięty
ralph_3

Ralphie jesteś idiotą nie z tej ziemi, wiedziałeś o tym? jeśli nie to w tej chwili ci to oznajmiam!

ralph_3

Radciffe zagrał w jednej gównianej serii HP nie rozumiem jak można się nim tak zachwycać, wzieli go do tego filmu bo był podobny do Pottera. Haley dobrze gra jako dziecko (np: Podaj Dalej, Sztuczna Inteligencja. Szósty Zmysł). Zobaczymy jak sobie poradzi póżniej.Uważam że ma talent.

użytkownik usunięty
ralph_3

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawa dla ralpha!!!!!!!!!! osment to kosmoludek z innego swiata aDanielek ma talent i jest lepszym aktorem!!!!!!!!!!!!!!!! aha. ralph, jak sie robi te obrazeczki na gorze i w ogóle opisy:D:D:D:D

pozdro
Julka:D

użytkownik usunięty

Aż mnie ciarki przechodzą na myśl że wyrasta nam takie zdebilniałe pokolenie...

ralph_3

Ile bedziesz robil z siebie blazna ??? Nieuwazasz ze kilka zablokowanych wpisow to juz przesada ??? Dorosnij "fanie Harrego Pottera" hahaha

użytkownik usunięty
Marchef_w_butonierce

GWEN, JESTEM Z TOBĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

hej, ty, co popierasz GWEN!!!!!!!! moze bys sie podpisal/a a nie tak anonimowo:/

pozdro
Julka:)

użytkownik usunięty

ale wy tu suchary walicie- przeciez i Radcliffe i Osment jakiś tam talent mają, skoro ich do filmów biorą (nie licząc znajomości rodziców), a i obaj najgorzej nie wyglądają, skoro podczas kręcenia wizjerek w kamerze nie pęka- więc po co sie tak dziecinnie kłócić???

ralph_3

Znając życie Osmentowi odbiję, skończy w Monarze albo w innym ośrodku tego typu. Jak z dzieci można robić gwiazdy takiego formatu, rodzice go chyba nie kochają i "wysysają z niego kase" - nigdy nie wiadomo kiedy skonczy sie jego kariera. Na bank ma koleś kompleksy, no bo jak tu można od dzieciństwa ciężko pracować, a na dotatek te uwelbienie ze strony fanów. Po tych wszystkich komentarzach wniosek nasuwa sie sam. Miejmy nadzieje, że nie skończy jak Jako. Żal mi go i wcale mu nie zazdroszczę, bo niby co on ma? Pieniądze, sławę?? Tak na prawdę gówno się liczy w tym całym showbiznesie. Osment to marionetka w rękach ludzi którzy wiedzą jak się robi forsę. Osment ma na pewno sieczkę w mózgu, no bo jak dziecko może decydować samo za siebie???

użytkownik usunięty
Cedric

hmm... a skąd ty możesz wiedzieć co ten chłopak w ma głowie ?? nie masz zielonego pojęcia - domyślasz się :] A ja zastanawiam się jak można obejrzeć któryś z filmów, w którym grał i stwierdzić, że nie ma talentu ? Wystarczy obejrzeć Szósty zmysł, Sztuczną Inteligencje albo Podaj dalej... Ja osobiście go uwielbiam gdyż gra tak przekonująco i rzeczywiście jak mało który aktor, chociaż jest stosunkowo młody (tyle lat co ja:P) hmm... jeden z moich ulubionych aktorów [ulubiony?] i z pewnością nie można go nazwać "cieńkim bolkiem" . Zresztą kogo można tak nazwać ?:|

użytkownik usunięty
Cedric

Za to, co nie którym aktorom z HP odbiło już dawno.

ralph_3

niezly wierszyk wyskrobałeś poeto...nieregularny podział na strofy, nowatorski język, brak rymów, czyniący ów utwór bardziej zagadkowym i subiektywnym, "celowe"łamanie zasad ortografii...hmmmm cóż za zmyślny zabieg, poprostu wyrazy politowania za to dzieło sztuki.A co bohatera tego textu( tutuł"CieŃki Bolek"tak?)to moim skromnym zdaniem to jedna z najbardziej obiecujących postaci kina ,także jesli te twoje wypociny nie byly ironią ( a coś mi sie nie zdaje) to radze obejrzec sobie pare filmów z tym dzieciakiem i przemyślec każda kolejna bzdurę, ktora bedziesz miał/a zamiar napisac!!!

ralph_3

Przeczytaj to co napisałeś. To naprawdę żałosne i bezpodstawne. Ja mogę nie lubić Radcliff'a, ponieważ nie lubię go nie dlatego, że jest wedłuig mnie brzydki, ale poprostu nie umie grac. Ty nie lubisz Haley'a, bo jest według ciebie brzydki. Dobra, każdy ma własny gust. Ale to nie jest żadna argumentacja. Głupie jest pisanie: on jest brzydki, więc jest złym aktorem. To chore i debilne. "dajcie mu spokuj przecierz go nie znacie to jak możecie coś o nim mówić" - ty przecież też go nie zansz? To jakim prawem się o nim wypowiadasz? Sam sobie zaprzeczasz. A! I jeśli tak kochasz Daniela to wpisuj się do niego na stronkę, a nie zaśmiecasz tą stronę swoimi pozbawionymi sensu wypocinami;)
Sajonara;)

ralph_3

ludzie, nie wstyd wam? jestescie beznadziejni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones