Haley Joel Osment

8,4
10 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment
użytkownik usunięty

Dużo tu nazwisk padło, ale ja proponowałbym trzymać się ściśle wstępnych warunków. Ktoś BARDZO znany jako dziecko (tak jak Osment) jest potem równie albo i bradziej znany jako dorosły (to już niestety nie Osment). Nie wystarczy samo to, że się nie wypadło z fachu i gra się w jakich-takich filmach.

na pewno Jodie Foster i Natalie Portman

użytkownik usunięty
koziol21

Zgoda. To są pewniaki.

no i kirsten dunst

użytkownik usunięty
dj_carlos

Też zgoda. Dostawała nagrody jako bardzo młoda nastolatka i dostaje dalej.

a jeszcze christian bale,miałem na początku to napisać

koziol21

Najlepszy przykład

Di Caprio? zobacz go w "Co gryzie Gilberta Grape'a" - rola oscarowa.

użytkownik usunięty
panibozia

Nie był wtedy dzieckiem.

panibozia

a, doczytalam ze juz tu padl a nie mogę skasowac/edytowac

Drew Barymore, Elizabeth Taylor.

użytkownik usunięty
Yaroslao

Drew - zgoda. A jakie sukcesy miała Elizabeth Taylor jako dziecko? Tu nie chodzi o to, że się po prostu grało, nawet dobrze, ale że się zostało zauważonym jako ponadprzeciętny talent. Mniej więcej w porównywalnej skali co Osment.

Christian Bale

użytkownik usunięty
LeoMessi86

No tak. Niby Imperium słońca się liczy, ale jako dziecko i nastolatek nie był rozpieszczany nagrodami i nominacjami. Pierwszą nominację dostał już po 30.

Christian Bale, Elijah Wood, Scarlett Johansson, Jennifer Conelly i jeszcze by się znalazło co najmniej kilku;p

Jako dziecko wybitny obecnie już zero talentu , brak mimiki i czegokolwiek związanego z dobrymi aktorami . w Tusk'u losowo wybrany mężczyzna z ulicy zagralby lepiej niż On . A szkoda bo jako dziecko porywał mnie w większości filmów .

użytkownik usunięty
rottweiler93

Jako dziecko też mimicznie był "minimalistą". Tylko że wtedy sprawiało to pozytywne wrażenie nadprzeciętnej dojrzałości, powagi, skupienia itp. A u dorosłego to samo daje wrażenie drewna i drętwoty.

U nas też - Karwan, Żymełka - jako dzieci super, teraz zniknęli

użytkownik usunięty

Ryan Gosling, Zac Effron

Abigail Breslin. Cudowne dziecko, które obecnie jest… ciężko to nawet jakoś nazwać

Oby tylko z powodu dorosłości, pamiętajmy że jednym z ostanich filmów gdzie zagrał jako dziecko był "Podaj dalej". A tam się czaił Kevin Spacey na planie i raczej nie był zainteresowany Helen Hunt.

CorporalHicks

Zagrał ostatnio w serialu The Boys małą rolę, powiem tak gruby, mało ciekawy z wyglądu i grający raczej przeciętnie. Jako dzieciak miał charyzmę w wyglądzie jak dorósł całkowicie wyparowała.

Leonardo DiCaprio

Macaulay Culkin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones