Haley Joel Osment

8,4
10 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

MAM jEGO E-MAILA!!

użytkownik usunięty

Jeżeli ktoś chce e-maila Haley'a Joel'a Osment'a to niech się odezwie .czekam

użytkownik usunięty

Mash?? serio?? Podaj mi, pliss!! To mi polepszy zycie! Po mam doła:( strasznego! Proszę, ja chcę!!!!! No to podaj, oki?? (podaj dalej:P)

użytkownik usunięty

To podaj . z reszta nie wierze ze go masz .poprostu chcesz zwócić na siebie uwage.

użytkownik usunięty

no daj mi tego e-maila plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Ja go kocham mam bloga o nim wchodźcie i dawajcie komęty verka13.blog.onet.pl (e-mail flippi1@buziaczek.pl)g-g 3890107

użytkownik usunięty

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee jak fajnieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! tez mam kilka ciekawych jak ktoś chce - zjechać na dół [niczym Mickey rourke w finałowej sekwencji Harryego Angela]

użytkownik usunięty

eeeee........czemu wy sie tym haleyem tak zachwycacie?? czy nie zauwazyliscie ze on wygląda jak kosmita?????

pozdro
Julka:)

użytkownik usunięty

No i co z tego, co z nim zrobisz? Napiszezsz do niego? On takich e-mili dostaje 100 dziennie, nawet twojego nie otworzy.

użytkownik usunięty

ej to prześlij mi jego e-maila na mój numer gg: 5930888 czekam nie cierpliwie
!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Mi też możesz podać. Ja mam ale on chyba jest jakiśtaki no,no nie wiem dziwny. Proszędaj mi:) mój nr GG to 1774444 Mi teżto polepszy sprawę hihihi

użytkownik usunięty

podaj mi e-maila tego boskiego chłopaka prosze !!!
niewyobrazam sobie życia bez niego !!
pliska !!!
mój nr gg to 4528979

użytkownik usunięty

Daj E-maila Haley`a bo ja mam ale nie wiem czy dobry jest !!! czekam na niego mój numer gg: 5930888 mam jeego numer gaadu gadu nawet z nim gadalam raz

a na co komu mail takiego
głupka?

mnie wrogowi nie jest do niczego potrzebny
on nie powinien mieć maila!!
:c:c:c

pozdro do fanów RADCLIFF`a

PS. w angli nie ma gg!

Weź sie lepiej schowaj! wiesz???

:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C

użytkownik usunięty

ja chce...jego adres....podasz..? porsze :)) oto moj agres : kaja.m1@op.pl :) czekam :)

Nie chcę być sceptyczna, ale jestem pewna, że tego maila na pewno nie masz, chcesz wkręcić tylko naiwne dziewczyny, które łudzą się, że będą sobie mogły wymieniać maile z Osmentem..buehehe

Agnes

Witam
I tutaj przyznam racje Agnes :), ja również jestem pewien że nie masz maila do niego, chcesz tylko ponabierać młode dziewczynki które rzucą się hurtem na tego maila, a Ty będziesz sobie potem szydził. Prawdopodobnie podajesz im tego maila (który zapewne jest twój, a nie Osment-a) i bawisz sie z nimi pisząc jako Osment :]. Tak wiec dziewczyny nie wierzcie Mu :P:P:P, chyba że Wam to jakoś udowodni :P:P:P
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

PO CO wy właściwie piszecie do tych aktorów?? Przecież i tak wam nie odpiszą!

Shirley niemasz racj . Ja wyslałam e-maila do Jewel Staite ze Szkoły Przetrwania i odpowiedziała mi na niego

użytkownik usunięty

No w takim raie proszę o podanie mój mail apias1@go2.pl

użytkownik usunięty

A napisz skąd masz jego e-mail`a.Może masz jeszcze do innych , np.do Toma Cruisa...Jak masz to czekam.Mój adres to majka800@interia.pl

użytkownik usunięty

ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i to jaak straszliwiee bardzo!!!!!!!!!!!! czeekammmmmmmmmmmmmmmm mój nr gg: 6303529 email dajdos@poczta.onet.pl

Mozesz mi podac ten stary jak chcesz bo ja mam nowy i jes autentyczny jak bys chciala to sie odezwij

użytkownik usunięty
wiolakk

jesli masz jego maila to pliss,podaj mi!! marcia.the_best@vp.pl

no ja chce, przeslij mi na gg 7479928.. a ty go masz na serio czy tak se gadasz bo gadasz?

użytkownik usunięty

Prosze wyślij mi jego e-mail. błagam Cię muj nr. na GG 7513235

Jak masz to prześlij mi na gg:6337947

Ja jednak tak sobie to piszę bez nadziei, bo niemal na wszystkich komentach do różnych aktórów ludziska piszą że mają maile to do Dana Radcliffa, a to do Emmy Watson...

I jeśli to wygląda tak jak tam toten mail będzie brzmiał HaleyJoelOsment@co.uk;-) Może jednak tym razem będzie prawdziwy??? a kto was tam wie....

pzdr;-)))

__9829Nutellka

o ile mi wiadomo, to on nie ma e-maila ale spoko :)

użytkownik usunięty
lori_3

ja tez mam ale jego adres więc możecie napisać zaraz wam go podam..:) C/O Meredith fine coast talent group 3350 barham blud.Los Angeles,CA 90068-1404 USA TO DO OSMENTA A DO FADCLIFFA TEZ MAM ALE TEGO JUŻ NIE PODAM BO JAK BYM PODAŁA TO MAŁE SA SZANSE Ż EMI ODPISZE WIECIE JAK TO JEST .....:)

użytkownik usunięty

Błagam cię daj mi jego e-maila ja go kocham plizzzzz mój e-mail flippi1@buziaczek.pl mój numer g-g 3890107

użytkownik usunięty

PLIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ DAJJJJJJJJJJJJJJJJ MMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII JEGO E_MAILA mój numer g-g 3890197

użytkownik usunięty

błagam!!! daj mi ja tak go kocham. po zobaczeniu podaj dalej płakałam jak bóbr. dlaczego? bo nie mam z nim kontaktu! bardzo proszę podaj mi jego maila!!!!!!!

użytkownik usunięty

błagam!!! daj mi ja tak go kocham. po zobaczeniu podaj dalej płakałam jak bóbr. dlaczego? bo nie mam z nim kontaktu! bardzo proszę podaj mi jego maila!!!!!!!

użytkownik usunięty

błagam!!! daj mi ja tak go kocham. po zobaczeniu podaj dalej płakałam jak bóbr. dlaczego? bo nie mam z nim kontaktu! bardzo proszę podaj mi jego maila!!!!!!!

użytkownik usunięty

Tak, tak... Ja też chciał. Ale to nie jest wcale takie łatwe... Ciekawe skąd ten ktoś ma jego e-maila?? Pewnie założył sobie konto na zagranicznym serwisie i się pod niego podszywa... Dzieci, co wy tacy naiwni??

CZEŚĆ
Ponieważ jesteśmy wielkimi fankami tego młodego aktora, prosimy o jego e-maila Jeżeli można, to prosimy też o e-maila do jakiegoś funclubu. Nasz e-mail to : chesterki@buziaczek.pl

CheSteRki

dziewczyny a nie boić się że ktoś wam wiruska pośle... z resztą co tam sasser, trojan czy czarnobyl... podawajcie dalej maile i nr. gg. Po za tym mądrzej jest pogadać z Nim na gg.. ktoś napisał że ma Jego nr. gg. Od razu wam odpisze a maila możę nawet nie odebrać tylko od razu skasować!!!

Napisz swoj email to poprosze cie zebys mi dal/a a jak mozesz to wyslij go na spoxiara@interia.pl plisss

użytkownik usunięty

jestem jego wielkim fanem napisz mi jego mail na mojej poczcie :bonux@interia.pl

ludu... to jest dziwne - ja na jego miejscu nigdy w życiu nie odbierała bym maili od fanów. to dziwne jest, na 100% ma kogoś "koordynatora poczty" który zajmuje się tymi sprawami. Ale je sie nie mieszam. ;-)
pozdro.
I życze powodzenia w szukaniu maila do Toma Criusa.
Sama kiedyś szukałam maili do sławnych osób ale nic z tego nie wyszło ;-)

użytkownik usunięty

Błagam podziel się e-mailem!! Do Haleya Joel Osmenta !!
chesterki@buziaczek.pl

użytkownik usunięty

OKk! O iLe Mi JEst WiadOmO to Haley Joel OSmenT nie jest PolamKiem i NAwet Nie wie, co to jest gg. Więc tego nie ma ;)
JEdNaK nie lubię jak ktoś zmyśla i zadziera nosa, e-mail to cuś innego, ale gg, to przegiecie =)

użytkownik usunięty

Błagam poraz kolejny o jego e-maila chesterki@buziaczek.pl

użytkownik usunięty

Siemanko!
Jeżeli masz maila Haley'a, to odezwij się jak najszybciej, proszę. Czekam.
Cillers

użytkownik usunięty

Naprawde masz jego maila czy tylko tak mówisz? Jeżeli masz to prosze prześlij!!! moje gg 4003279

daj mi mejla haleya to ci uwierze!!!
szczota6@poczta.fm
no?
czekam 7 dni!!!!
21.02.

użytkownik usunięty
qrczak

Każdy głupi potrafi powiedzieć, że ma jego e-maila. Ale nie każdy go ma ! Ha ! I o to właśnie chodzi... Jeśli masz tego e-maila, to go podasz, jeśli nie, to... jesteś... ten tego... potrzebujesz wizyty u psychologa.
Z poważaniem...
... GnioteK ...

:D :D

po pierwsze, to zaden problem miec jego maila, oczywiście tego dla fanów :D
po drugie jeśli ktoś ma jego domowego maila, dla przyjaciół( a wątpie bo to niemożliwe) to i tak chłopak wam nie odpisze, bo dla fanów jest mail osobny ;)

tak wiec radze wam wysyłać maile na ten fanowski adres; ktoś odpisuje ale kto to nie wiem, moze i haley :)

zreszta to bezsens maile mu wysyłać :D :D juz mi przeszło......

użytkownik usunięty
maggot_88

jesli masz jego maila podaj mi plisssssss,plisss,plisss,zrobi e wszystko zeby miec jego maila:P

użytkownik usunięty
maggot_88

jesli ktos ma jego maila to niech wysle na marcia.the_best@vp.pl plisss=)

użytkownik usunięty

czesc jelsi masz jego nr to podaj jelsi mozesz pliska czekam !!!!nr gg 2576555 marlena dzieki!!

użytkownik usunięty

daj daj daj prooooooooooooooooooooooosze mi adres tego mnenka prosze napisz do mnie na eaki@op.pl

użytkownik usunięty

hej,plisss daj mi jego maila,plisssss,plisss,plisss :P i pozdrawiam
PS.wyslij jego maila do mnie na marcia.the_best@vp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones