Haley Joel Osment

8,4
10 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Nie znosze tego dzieciaka!

użytkownik usunięty

To skandal robić z dziecka gwiazdę filmową. Wkurza mnie ten chłopak, jakoś nie uważam że z niego wyrośnie ktoś wybitnie uzdolniony, poprostu gra siebie, dziecko. Uważam, że powtórzy się w jego przypadku historia "Kevina" ("Sam w domu"). Gdy Haley dorośnie nie bedzie miał nic do zaoferowania, gdyż z twarzy wygląda jak "ofiara", nad którą trzeba się litować (nad dzieckiem to jest moze uzasadnione,

użytkownik usunięty

...zyskuje dzieki temu populaność.. ale gdy dorośnie ?? W dzisiejszy kinie jest duże zapotrzebowanie na role "dziecieńce", a koślawych nastolatków, mamy już dosyć, więc Haley'owi Joel Osment'owi mówię NIE!!!!!!!!

użytkownik usunięty

mówisz NIE bo sama jestes pojebana... Odczep sie od Haleya !!

użytkownik usunięty

ehh, rozumie, że można kogoś nie lubić. Mnie róznież denerwuje wiele FILMOWYCH GWIAZD, ale nigdy nie objawiam tego w odbieraniu im talentu, którym Haley Joel Osment niewątpliwie może sie poszczycić i temu nie możesz zaprzeczyć. Oczywiście, że gra dziecko ( trudno żeby w filmie grał 30-letniego faceta) i przekazuja takie wartości jak na dziecko przystało. Sztuką jest właśnie przekazanie uczuć i emocji, tak, by widz mógł sie utożsamić z postacią. Jemu wychodzi to doskonale i bynajmniej nie za sprawą wyrazu twarzy w kontekście "ofiary"(!).
Jest prawdziwy, naturalny i przekonywujący, a w wieku 11 wtedy lat to nie lada wyzwanie. Jestem ciekawa ile dzieci w jego wieku( bądź nawet starsze) potrafiłoby dokonać tego samego( mam na mysli osoby, które go ostro krytykują). Zapewniam, że niewiele. Najłatwiej jest powiedzieć :"on to w ogóle grać nie umie". Zamiast narzekać, omijaj filmy z jego udziałem.
Co do jego wyglądu to zapewniam cie, że aktualnie wcale nie wygląda jak "ofiara" i nie ma powodu by mu współczuć.

ufff, tom sie napisała ;p
Kto przeczytał, stawiam browca :D Pozdro dla WSZYSTKICH.

Zastanow sie zanim cos palniesz....... :/

użytkownik usunięty
placebo_2

ktokolwiek napisał ten tema... jest idiotą :)

użytkownik usunięty
placebo_2

kto kolwiek napisał ten temat... jest idiotą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones