Haley Joel Osment

8,4
10 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Mogliście dać inne, na pewno był duży wybór!!!!!

Bociek_O_le

Naprawde myślisz, że było z czego wybierać? Haley bardzo się zmienił od czasów "Podaj dalej" nie jest już tym samym ślicznym chłopcem. A szkoda...

sylvucha

Tylko narzekacie. Popatrzcie na jego gre aktorską a nie na wygląd, może i na tym zdjęciu nie wyszedł najlepiej, ale chyba nie to sie liczy?

JaWiemTySieDomysl

Niby nie, a jednak pamiętam go jako ślicznego małego chłopca. Wchodzę, a tu jakaś masakra. Zdjęcie paskude. Wolałabym, żeby dali jego fote jak był mały. Przeciez zrobili tak (dali zdjęcie z młodości) z Jackiem Nicholsonem i Marlonem Brando.

Los_Pomidoros

A moim zdaniem nie jest taki ookropny, żeby zmieniać zdjęcia jak był małym chłopcem. Teraz też ma to coś w sobie, choć bedąc małym chłopcem był bardzo fajny: P

JaWiemTySieDomysl

a ja mysle ze wystarczylaby oprostu inna fruzura i z 2 kilo mniej ;) i odrazu bylby przystojniak. Ale tak naprawde jedyne co mnie martwi, to ze raczej teraz rzadziej gra w filmach.... A juz tych docierającyh do Polski na pewno.

JaWiemTySieDomysl

a ja mysle ze wystarczylaby oprostu inna fruzura i z 2 kilo mniej ;) i odrazu bylby przystojniak. Ale tak naprawde jedyne co mnie martwi, to ze raczej teraz rzadziej gra w filmach.... A juz tych docierającyh do Polski na pewno.

Bociek_O_le

Nie gra w filmach w USA chca tylko "pieknych", niestety, wola sztuczna piekna kukle niz brzydala co umie grac
Osment juz nie wyladnieje i juz dawno bylo wiadomo ze jak dorosnie to piekny nie bedzie
Krapawe oczka, opadniete brwi, nieregolarne rysy :(

DySgRaFiK

Można by mu zaprpoponować rolę w jakimś polskim filmie;)

Bociek_O_le

Przecież już zagrał. W "Bożych skrawkach". A zdjęcie faktycznie mogliby zmienić. Wygląda tak, jakby miał przynajmniej 10 kilo nadwagi:) (to był ŻART, jakby się ktoś nie domyślił)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones