Haley Joel Osment

8,4
10 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

ale urody za grosz;)
Ale gra naprawdę dobrze. Nie wiem jak teraz, ale jak był jeszcze dzieckjiem to bardzo dobrze mu to szło. Pozdrawiam

huronkowa

zgadzam się, w szóstym zmyśle byl super. uroczy był z niego dzieciak. A teraz...

huronkowa

Na tym zdjęciu dość niefortunnie wyszedł. Ale widziałam Go ostatnio w jakimś reportażu i nadal jest taki słodki jak w dzieciństwie(jest chudszy).

aduula

No tak na tym zdjęciu wyszedł troche nieładnie ale uważam, że nadal jest fajny:P nawet jak jest dorosłym mężczyną:P

JaWiemTySieDomysl

Widziałam go w trzech filmach jak był mały ("Szósty zmysł", "Podaj dalej", "A.I. Sztuczna inteligencja"). Był słodki. Ale teraz też jest fajny... Może nie jest zbyt fotogeniczny, chociaż są zdjęcia na których ładnie wyszedł.

huronkowa

Na tej fotce wyszedł okropnie,ale przecież nie to się liczy...najważniejsze że ma ogromny talent i już ;-) Wcale nie jest taki brzydki tylko tu tak jakoś dziwacznie wygląda,ten fryz nie pasuje mu za bardzo do twarzy.Widziałam go na innych fotach i wyglądał normalnie,trzeba wymienić to zdjęcie,żeby inni się nie zrażali!!!!!!!

huronkowa

takk jest naprawdę dobry ...
mimo młodego wieku jest świetnym aktorem

amiga_822

Tak jest dobry i bardzo ładny a to zdjęcie fatalnie nieforunne zmieńcie! --->www.haley-fans-world.blog.onet.pl<--- zapraszam ;-)

huronkowa

Jeśli patrzeć na niego wtedy kiedy był młodszy można powiedzieć że z twarzy to taki aniołek;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones