Jodie Turner-Smith

3,9
2 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Turner-Smith

Scarlett Johansson czy Emma Stone nie miałyby kariery gdyby nie przeprosiły publicznie za zagranie przedstawicieli mniejszości, podczas gdy ta Pani jak gdyby nigdy nic przyjmuje propozycję zagrania białej postaci HISTORYCZNEJ. Do dzisiaj nie usłyszeliśmy przeprosin od niej i wciąż otrzymuje kolejne angaże. Hipokryzja dzisiejszego świata level hard.

Qrbin

Zgadzam się! Popieram walkę z rasizmem, ale takie coś jest nie do przyjęcia.

kubus_bubus

Walka z rasizmem - czyli zjawiskiem oceniania innych po pochodzeniu czy kolorze skóry - działa w obie strony.

Qrbin

Wiesz, postać Chrystusa często grali niesemiccy aktorzy, nierzadko blondyni. Czy oni też powinni przeprosić?

per333

Ale nie murzyni.

per333

Ale tu nie chodzi o poglądy lub wiarę danego aktora, tylko o jego wygląd. Miły aktor może zagrać złą postać, a czarny może zagrać białego..

Dubbingorozec

... tylko wtedy gdy sobie wybieli skórę xD

Dubbingorozec

Sory mam jakieś buga, i nie mogę wysłać wszystko w jednej wiadomości. Nie jestem rasistą, po prostu uważam że Twoje porównanie nie ma sensu. Bo tu chodziło o wygląd aktorki, a ty porównałeś to do wiary która nie ma nic do rzeczy, bo wiarę nie da się zobaczyć

Qrbin

Jedynie wątly umysł oraz upodlony duchowo, rozróżnia barwy. Pozostałe dostrzegają braci i siostry.

Roger_Popko

Co nie zmienia faktu, że Anna Boleyn była białą Angielką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones