Sebastian Fabijański

7,4
42 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Fabijański

Uwielbiam go. W "Belfrze" jest moim ideałem faceta. Szukałam jego fotek, czegokolwiek ale gościa nie ma zupełnie nigdzie :O koleś bez instagrama i fejsa w obecnych czasach? Nie wierzę. Zostało mi oglądanie serialu

wmbco

no niestety :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Dobrze napisane.

BlackShit

Nie każdy taki jest.
Poza tym nieładnie brzmi w ustach rodaka słowo "polaczek". To strasznie pogardliwe. Chcesz szacunku - okaż go sam.

melonix_07

Ciekawe słowa, zwłaszcza dla kogoś kto robi sobie nudesy w lustrze :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Angelique_92

Ale wy baby jesteście głupie, bez kitu.

Angelique_92

jest bardzo seksowny, to fakt. Dodatkowo świetny aktor.

Angelique_92

W necie są jego nagie zdjęcia :P

Angelique_92

I pod co tu walić teraz?...

Angelique_92

Zgadzam się

Angelique_92

Szkoda tylko, że poza urodą nic na ekranie nie reprezentuje.

Angelique_92

A później "Kto pokocha samotną matkę?" i "Ojcem jest nie ten co dziecko spłodził ale co je pokochał i wychował".
Karyny i ich słabości do 'łobuzów co kochają najmocniej' he he

Angelique_92

Poważnie? Przyjrzyj się jego oczom. Ma naprawdę brzydkie, małe oczka.

Angelique_92

To słabe życie masz

Angelique_92

Ma insta https://www.instagram.com/sebastian.fabijanski.official/?hl=pl

Angelique_92

Prawdziwy gangster wykorzystał by to, że się w nim kochasz i uzależnił od siebie, po jakimś czasie pojawiłaby się agresja z jego strony. Ty wciąż licząca na to, że coś musi się zmienić (przecież na początku był taki słodki) będziesz się go trzymać jak rzep psiego ogona. Po roku aby stłumić rosnący w tobie żal i wyrzuty sumienia (bo to wszystko twoja wina nie jego) zaczniesz pić coraz więcej alkoholu, od czasu do czasu spożywać narkotyki.

Po dwóch latach jesteś już uzależniona od alkoholu i amfetaminy do której masz łatwy dostęp dzięki temu, że twój wybranek jest gangsterem. Straciłaś już dawno kontakt z rodziną i znajomymi gdyż twój wybranek ich nie tolerował. Twój wybranek całkiem dobrze się przy tym bawi gdyż taka jego natura. Co jakiś czas kupuje ci tanie kwiaty z promocji w biedronce mówiąc, że to droga i rzadka odmiana kwiatów z Ameryki Płd. Ty mu wierzysz.

Po trzech latach kiedy jest pewien, że jesteś już całkowicie od niego zależna sprzedaje cię do agencji towarzyskiej gdzie "pracujesz" w zamian za kolejną działkę, zaś pieniądze zgarnia twój wybranek gangster. Po kilku latach pracy w agencji nie znasz już nic poza potrzebą wzięcia kolejnej działki i tego aby wyglądać ładnie dla klientów, inaczej twój wybranek będzie zły zaś to oznacza kolejne bicie (ale nie po twarzy). The end.

Radiw84

To jest tylko fantazja użytkowniczki, dotyczącą pewnej kreacji. FANTAZJA. Zluzuj więc z tą swoją pedagogiką, mającą niby uświadomić, ale w rzeczywistości prezentującą wyższość wobec kobiety, która ośmieliła się powiedzieć coś na temat FANTAZYJNEJ wizji mężczyzny.

przewrotnie

To była moja fantazyjna wizja pewnej kreacji pewnego mężczyzny i pewnej dziewczyny. Wyższość wobec kogokolwiek to tylko i wyłącznie twoja nadinterpretacja i siła autosugestii. The end.

Radiw84

Pewnie.

przewrotnie

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Życzę miłego dnia.

Angelique_92

Lecz się.

Angelique_92

Przecież jego kręcą "laski" z fiutem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
prowrocek

Bez przesady. Koleś zrobił coś głupiego, ale nikogo nie zamordował, a ty tutaj piszesz, żeby się powiesił. Puknij się w czoło. Jak można w ogóle coś takiego sugerować?

forek23

Poza tym ile ty masz tych kont, bo naliczyłem na razie cztery. To samo profilowe zdjęcie w każdym.

forek23

Ja bym się ze wstydu powiesił, gdybym chłopa bzyknął. No.. ale jak kto lubi. A co do profilowych... to jakiś błąd strony i chyba takie zdjęcie wrzuca każdemu bez zdjęcia. Nie wiem. Konto mam jedno od wielu lat.

prowrocek

Chyba nie wiesz co to wstyd, że takie głupoty wypisujesz.

Hnyszard

To nie tak. Jego po prostu urzekł naturalny powab tego słodkiego dziewczęcia. Posiłkując się klasykiem: "uroda klasyczna, nietuzinkowa. Szafirowe oczęta, zmysłowe usta i wdzięczny sposób poruszania. Nienachalny uśmiech, piersi foremne". Atrybut, o którym wspomniałeś był zapewne zaskakującym dodatkiem. Zainteresowany zaś milczy czy był to dodatek dlań miły czy raczej bolesny. Niemniej w tym wieku powinien raczej znać zasadę: nie umiesz pić, nie pij, nie umiesz ćpać nie ćpaj.

Angelique_92

Też nie mam fejsa, insta i innych social mediów. Uważam że też jestem intrygujący i myślę równie mogę Cie tak samo podniecić jak bohater tego tematu. Różnica jest taka że ja jestem na wyciągnięciu ręki on nie sądze

Angelique_92

jestem bad girl

Angelique_92

xd tępe p0lki

Angelique_92

Jeden z najgłupszych komentarzy jakie czytałem na filmwebie

Angelique_92

Możesz go jeszcze podziwiać na galach przygłupów czyli Fame MMA. :-)))

Chlor_3

no i te jego pożal się Boże występy, wziął hajs i zwiał po 11 sekundach

Rafal_

W sumie to dobrze zrobił bo jeszcze by dostał w tubę od jakiegoś celebryty i lekarz by mu musiał składać nos a tak zwiał a kaskę przytulił. ;-)

Chlor_3

popieram jego walki w klatkach, z ta drobna roznica ze powinien walczyc tam i przebywac caly czas, z donoszeniem chleba i wody. A federacja zaplacila mu kase, a gosc uciekl. Inteligencja wspolczesnego widza placacego za ogladanie jego/ich walk w klatce pokazuje ze jako gatunek jeszcze jestesmy daleko od optmalnego rozwoju

ciosina10

Te pato gale to masakra. Albo te konferencje prasowe na których się wyzywają a dzieciarnia to podziwia.

Chlor_3

niby tyle zdobyczy technicznych i dostep do edukacji dla mas spolecznych najwiekszy w dziejach, a zidiocenie taki poziom, że cieżko uwierzyć. Co muszą miec w glowach ojcowie i madki tych dzieciaków, którzy to propsują heh

ciosina10

Dobrze powiedziane, sam się zastanawiam co to za rodzice którzy dają tym gówniarzom pieniądze na bilety na te pato gale. Aż ręce opadają jakich idoli teraz mają smarki a ich starzy nie lepsi. Masakra świat schodzi na psy.

Chlor_3

żeby to choc online tylko bylo a tu oprocz nabijania pradu na zywo ktos chce tam przyjasc z wlasnej woli, niepojete n kwestie niedorozwoju w mojej opinii

Angelique_92

Zgadza się. Można żyć bez facebooka i instagrama, gdzie te platformy w obecnych czasach stanowią wartość i "jedyne realne" życie. Polecam spróbować

Angelique_92

Wspolczuje…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones