Theo James

Theodore Peter James Kenneth Taptiklis

8,1
16 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Theo James
joka_2

wolalabym zeby w Divergent zagrał Dave Franco

guga_buzka

Dave też by świetnie wypadł. :) Ale i tak nieźle wybrali.

użytkownik usunięty
guga_buzka

Moim zdaniem nikt by się lepiej nie nadał do tej roli niż Theo. Stworzony by grać Cztery. :D

podczas czytania calkowicie sobie inaczej wyobrazalam 4, ale po filmie musze stwierdzic ze głowna 2 bardzo dobrze sobie poradziła! Jestem zadolona z Sheiley i Theo tez mimo wszystko

guga_buzka

Niestety do Shailene nieco byłby za niski wzrostem 170 do 173 ;) Wiem czepiam się i pozdrawiam :)

joka_2

Identyczny, a ni podobny :D

joka_2

też tak mi się wydawało:) a potem pokojarzyłam go z downton abbey, wystąpił w 1 czy 2 odcinkach

charmer08

widziałem przed chwilą teledysk do Divergent i też pierwsze skojarzenie James Franco lol

joka_2

też mi się od razu skojarzył z bratem Franco

joka_2

też tak myślałam!!

joka_2

a już myślałam, że tylko ja miałam takie skojarzenie :)

joka_2

Ja też!!
i w pierwszej chwili jak zobaczyłam jego nazwisko - James - to pomyślałam, że to na pewno brat Jamesa Franco i po chwili się zorientowałam, że jeden ma tak na nazwisko, a drugi na imię :P

joka_2

haha zgadzam się, cały czas jak divergent oglądałam to myślałam o franco ;p może bardziej o davie niż jamesie, chociaż z jamesa też coś ma (usta?) :)

joka_2

Ja też!

joka_2

Niewątpliwie. Daj Boże więcej takich na ekranie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones