PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852664}

Alchemia dusz

Hwan-hon
8,5 1 972
oceny
8,5 10 1 1972
Alchemia dusz
powrót do forum serialu Alchemia dusz

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Ma wszytko co lubię. Te kolory, architektura, wystrój wnętrz,magia, stroje, walki, piękne Koreanki, bdb. grę aktorską, fajną dawkę humoru (wiele zabawnych dialogów i scenek), ciekawą fabułę, piękne Koreanki, bardzo dobre efekty, dobra praca kamery, fajny montaż oraz muzyka, Dla takich produkcji warto mieć Netflixa.

romek_krakow

Witam, tak z ciekawości, mam rozumieć, iż tylko z napisami? ,i jak się ma to do tego, bo nie wiem jakie mają plany co do 2go sezonu, proszę o informacje ;) Dzięki.

ocenił(a) serial na 9
szaki3

tak, Netlix z napisami, czyli idealnie, bo nie wyobrażam sobie tego z Angielskim dubbingiem. Drugi sezon już jest cały.

romek_krakow

poproszę o namiary na 2 sezon " net "

ocenił(a) serial na 9
szaki3

net to Netflix. Serio nie warto kombinować. A do tego przecież nie musisz podawać karty cz wiązać się na długo, bo zawsze możesz kupić kartę podarunkową Netflix na Muve.pl lub allegro i nią konto Netflix zasilić. Wtedy wygaśnie samo i skończy się dostęp chyba, że sobie doładujesz znów kartą podarunkową.kupisz kartę za 30 to masz miesiąc oglądania w jakości SD chyba ze droższą to możesz wybrać albo pakiet dla 2 osób w jakości hd za 43zł albo dla 4 w jakości UHD. Przy zakupie karty np za 60zł i doładowaniu nią a wyborze pakietu średniego HD to będziesz mieć konto ważne 1,5 miesiąca mniej więcej. Obejrzysz Alchemię i przy okazji kilka innych świetnych seriali np Wednesday, pod Parasolem królowej (też kostiumowy koreański), Stranger Things,, świetny Hellbound, prawniczy koreański Juvenile Justice czy genialny Kingdom. A tak wymieniać mógłbym długo. Jest sporo koreańskich produkcji wartych zobaczenia.

romek_krakow

uwierz mi, mi nie trzeba, tego tłumaczyć ;) ,no ok poszuka się zatem samemu, i dzięki.

ocenił(a) serial na 9
szaki3

Zwyczajnie nie pomogę, bo nie wiem gdzie można jeszcze obejrzeć.

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Na dramaqueen wychodzi, ale obecnie jest przetłumaczona z połowa odcinków tylko.

Sol89

można wiedzieć, ile odcinków zawiera ten 2 sezon?

ocenił(a) serial na 9
szaki3

10, na dq jest obecnie połowa.

Sol89

otrzymałem info. iż all mają napisy już, proszę o potwierdzenie ;)

ocenił(a) serial na 9
szaki3

W sensie? Na Netflixie jest całość z napisami, ale pytałeś o inne źródła.

Sol89

już mniejsza z tym.

szaki3

Smutne

romek_krakow

Nie kazdy lubi czytac albo gdy jeszcze cos sie robi ogladajac film to tez odpada.Wiec duzo osob nie obejrzy tego serialu z z powodu braku lektora

ocenił(a) serial na 8
romek_krakow

Dwa razy wymieniłeś piękne Koreanki xD Ja bym dodała przystojnych Koreańczyków ;P

ocenił(a) serial na 9
Aryadne

Wymieniłem dwa razy, by to podkreślić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones