PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464076}

Bruce Lee Legenda Kung Fu

Li Xiao Long chuan qi
6,5 323
oceny
6,5 10 1 323
Bruce Lee Legenda Kung Fu
powrót do forum serialu Bruce Lee Legenda Kung Fu

moze i podobny do Brucea ale masakratorsko wolny...

ocenił(a) serial na 3
shamar

Bo to zaledwie marna kopia...Próbowano go naśladować wiele razy ale z marnym skutkiem. Choć może nie był najlepszy na świecie (trudno to zweryfikować), to na pewno był jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju.

ocenił(a) serial na 5
leisure

zniesmaczyło mnie, że to wygląda jak tani teatr telewizji. Walki niemrawe i bez pomysłu.

A w ramach ciekawostki dodam, że Danny zagrał Bruce'a w nowej reklamie - ale cyfrowa twarz wygląda bardzo slabo.

leisure

Odszedł w wieku 33 lat. Zauważ, że każdy jego film był co raz lepszy.
Wielki szef 1971...Wściekłe pięści 1972...Droga smoka 1972...Wejście smoka 1973

Następnym jego filmem miała być Gra śmierci. Niestety umarł w czasie trwania zdjęć.
Zachowało się tylko 40 minut materiału z tego filmy.
Film "Gra śmierci" został nagrany z dublerem ze zmienionym scenariuszem i wypuszczony w 1978.
Wystarczy zobaczyć sobie materiał 39 minutowy z prawdziwym Brucem jaki się zachował, by docenić jego kunszt.
https://www.youtube.com/watch?v=J3zYme6oi_I

returner

YT: "film prywatny"

shamar

Tragedia, myślałam że oglądnę dobry film o życiu Lee, a trafiłam na jakąś wyimaginowaną historię człowieka, który nawet w połowie nie był tak dobry jak Bruce Lee. A reżyser nawet nie raczył tego zmienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones