Glitch
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 w pigulce.

ocenił(a) serial na 5

Nie ogladac sezonu 3, bo perfekcyjnie psuje wszystko co serial budowal przez poprzednie dwa sezony.
Choas, brak logiki, sztuczne zwroty akcji, bezcelowosc, debilizm!


dawacsiano

Oglądam właśnie 2 odcinek i zaczynam mieć takie same odczucia... Spoiler: jak James upada na posadzkę to aż mi się odechciało oglądać... Serio? Teraz on?

ocenił(a) serial na 5
dawacsiano

Strasznie denny sezon, widać, że po prostu chcieli zakończyć ...i niby dobrze, przynajmniej jest skończony, historia dokończona w przeciwieństwie do innych seriali ALE mogli w ten sezon ostatni chociaż trochę logiki wpleść, boże, jakie to wszystko na siłe.. po dwóch odcinkach już się cieszyłem, że zrobili tylko 6 a nie 10. Obniżam ocenę o 1 punkt przez ten sezon. Nie warto było czekać, niestety.

ocenił(a) serial na 7
dawacsiano

ok skoro trzeci sozon biedny to mozesz podsumowac? ,to nie bede ogladala, ale chcialabym wiedziec jak sie serial konczy:)

ocenił(a) serial na 6
dawacsiano

Sezony 1i 2 ocena 8/10 ale trzeci to jakaś pomyłka. Powinni zakończyć na 2gim

ocenił(a) serial na 6
dawacsiano

Tak półżartem: W chatce nad jeziorem czekała potrawka, śmierć dużo bardziej przyjemna, niż w płomieniach, no ale musiał pojawić się element oczyszczenia (ogień :P)

dawacsiano

Wlasnie zaczalem 1 odcinek. Dzieki tylko 2 sezony w takim razie ;)

ocenił(a) serial na 5
dawacsiano

Dokładnie, trzeci sezon jest totalnie do dupy, jak można było to tak spektakularnie spieprzyć?! Cała misternie budowana przez dwa sezony intryga poszła się walić, chyba jeszcze żadne serialowe zakończenie tak mnie nie rozczarowało... :-(

ocenił(a) serial na 4
dawacsiano

Chaos, brak logiki i debilizm cechował ten serial już od samego początku. "Dotrwalem" do polowy 2. sezonu, ale po odcinku, w ktorym Elishia szarpie się z ponadstukilogramowym chłopem w wodzie, prawie go w niej przytapiajac, poczulęm zwątpienie i wrazenie, że ten film zaczyna dotykać absurdu, jaki poczułem już kilkakrotnie wcześniej w trakcie seansu. I dalem sobie spokój.....
Omijać szerokim łukiem. Gniot dla gimnazjalistów z niezbyt wysokim IQ.

ocenił(a) serial na 6
Stefan_Zyskowski

Myślę, że określanie dla kogo jest ten serial jest niepotrzebne.

ocenił(a) serial na 2
dawacsiano

Sezon pierwszy beznadziejny a był potencjał, drugi bzdura trzeci... pewne rzeczy nie powinny istnieć

ocenił(a) serial na 4
foxu23

Ten film powinien nosić tytuł KITCH

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones