PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99237}

Karol II - Władza i namiętność

Charles II: The Power & the Passion
6,9 206
ocen
6,9 10 1 206
Karol II Władza i namiętność
powrót do forum serialu Karol II - Władza i namiętność

Dla mnie (mini) serial historyczny numer I ostatnich lat. Cenię seriale BBC za udane próby trzymania się faktów i zawsze ciekawą obsadę. Świetny Rufus, Shirley i cała reszta. Końcowa scena nad jeziorem - majstersztyk. "2doorsi" się nie umywają. Pewnie dla większości Karol II jest nudnym serialem, ale dla fanatycznego miłośnika historii Anglii nie:)

porcelainee

Zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 9
porcelainee

GDZIE TO MOŻNA ZNALEŻĆ ?? PRZEKOPAŁAM CAŁY INTERNET I NIC :(((

ocenił(a) serial na 9
kargulowa555

już sobie znalazłam :)

ocenił(a) serial na 9
porcelainee

ani przez chwilę nie był nudny :)

ocenił(a) serial na 8
porcelainee

Dla mnie najlepszy był 4 odcinek, wcześniejsze były nudne - za dużo wrzasków lordów i umizgów metres. ;) Trochę zbyt chaotycznie poprowadzono fabułę, jeśli ktoś nie zna historii ówczesnej Anglii, może być mu trudno nadążyć. Rufus Sewell jako Karol II zagrał oczywiście świetnie, ale w związku z podtytułem serialu liczyłam na więcej emocji z jego strony. Jego gra była czasem zbyt oszczędna w wyrazie. Natomiast denerwowała mnie strasznie Helen McCrory jako Lady Castlemaine - zagrała dobrze, ale... W dodatku w tej charakteryzacji była okropnie brzydka. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones