PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678841}

Szpital

3,4 4 265
ocen
3,4 10 1 4265
Szpital
powrót do forum serialu Szpital

Ale głupi serial

ocenił(a) serial na 1

Do tego szpitala przychodzą sami debile i psychopaci.

frycek49

i tak jest lepszy od trudnych spraw i dlaczego ja...

ocenił(a) serial na 1
Natalia960

Wszystkie te seriale są strasznie głupie.

ocenił(a) serial na 8
frycek49

Nie geniuszu - po prostu jedynie ciekawe historie są przedstawione w seriau. Nikt nie będzie opowiadał historii goździkowej która całymi dniami ogląda TV - użyj czasem mózgu.

ocenił(a) serial na 1
Artemisek

Jakie ciekawe historie. Ani razu nie było ciekawej historii. Wszystkie historie są od debilach co namawiają dzieci do wkładania widelców do gniazdek elektrycznych itp. Wszyscy w tym szpitalu drą ryje, biegają jak nie niedorozwinięci. To jest parodia jakaś, a nie normalny serial.

ocenił(a) serial na 8
frycek49

Takie, które mnie zaciekawiły. To, że Ty potrafisz jedynie narzekać, to jest tylko i wyłącznie Twój problem. Mi większość historii się podoba, i w przeciwieństwie do innych seriali tego typu ten jest najmniej infantylny.

ocenił(a) serial na 1
Artemisek

Ależ ten serial jest bardzo infantylny, nie wiem co Ci się może w nim podobać. Ja po prostu wolę normalne kino

ocenił(a) serial na 8
frycek49

Ja tylko odpowiedziałem na głupawy komentarz (wyjaśniłem czemu jest tak, a nie inaczej, i że nie tylko psychole tam przychodzą) i nie interesuje mnie, czy serial Ci się podoba, czy nie - to Twoja sprawa.

ocenił(a) serial na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones