PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843885}
7,2 3 721
ocen
7,2 10 1 3721
The Confession Killer
powrót do forum serialu The Confession Killer

Świetny!

ocenił(a) serial na 9

Bardzo mi się podobał ten dokument. A tego człowieka to mi tak zwyczajnie szkoda się zrobiło. Jak ci strażnicy mieli sumienie tak bez mrugnięcia okiem nim manipulować. To był chory człowiek, który miał dzieciństwo tak okropne, że nie dziwne że mu psycha siadła.

ocenił(a) serial na 8
krecik1902

Myślę, że szeryf faktycznie mógł wierzyć w te wszystkie zbrodnie. Najgorsze było te zastraszanie ludzi, którzy chcieli dociec i wyjawić prawdę przez siły z góry, FBI itd, kto wie jak wysoko została podjęta ta decyzja.

ocenił(a) serial na 8
krecik1902

Tak,dzieciństwo miał chukowe ale to nie usprawiedliwia jego czynów,trzy zabójstwa mu udowodniono a i znęcanie się nad zwierzętami i nie tylko również ,więc to skutecznie leczy mnie ze współczucia do niego ,chociaż nie twierdzę ,że miałam momenty żalu nad jego losem .Wydawał się mimo wszystko inteligentny na swój sposób ,ładnie malował ,najgorsze że prawdziwi mordercy nigdy nie zostali złapani przez ten cyrk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones