Yellowjackets
powrót do forum 1 sezonu

:(

ocenił(a) serial na 2

Drodzy, przecież to jest coś strasznego. Na plus w tym serialu tylko aspekty estetyczne:widoki, muzyka...jednak ta fabuła jest straszna, tak naprawdę zobaczyłem 10 odcinków i nic. Równie dobrze można zobaczyć pierwszy i ostatni i nic się nie straci....dramat. Ostrzegam, bo to totalna strata czasu...te opinie po 10/10 to chyba pisała ta laska w okularach, z różnych kont.

ocenił(a) serial na 5
Darek_WWA

Niestety nie sposób się nie zgodzić. Ten serial cały czas obiecuje, że będzie czymś innym stosując tanie chwyty, a na końcu okazuje się, że to jedna, wielka wydmuszka.

ocenił(a) serial na 5
Niskobudzetowy

ja się dałam złapać na to, że miała to być zamknięta całość, jeden sezon i tyle. Srogo się rozczarowałam i niemiłosiernie wkurzyłam, bo nie lubię, gdy się ze mnie idiotkę robi.

Niskobudzetowy

Dokładnie te same wrażenia, pierwszy odcinek zapowiadał coś intrygującego, ale na obietnicach się skończyło.
W zasadzie wystarczy obejrzeć dwa pierwsze i dwa ostatnie odcinki żeby wszystko wiedzieć, reszta to strata czasu, koszmarne flashbacki we flashbackach i bezlitosne lanie wody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones