PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765302}
7,8 2 129
ocen
7,8 10 1 2129
Civilization VI
powrót do forum gry Civilization VI

Bardzo dobrze zapowiadająca się ewolucja rozgrywki i niedopuszczalnie obrzydliwa, telefoniczna grafika. Za dużo czasu spędziłem przy piątce żeby teraz wściekle trzasnąć drzwiami przez wygląd, ale do premiery trzeba bardzo uważnie liczyć wszystkie kroki w tył i przód. Mam złe przeczucia, zapowiedź wyszła im KOSZMARNIE.

ocenił(a) grę na 5
ANOM3N

Z recenzji jakie czytałem, wyłaniają się same ochy i achy, ale szereg elementów wydaje mi się nietrafionych. Robotnicy, którzy mają mieć określoną liczbę ładunków (!) po czym znikają, dzielnice otaczające miasta (otwarte na splądrowanie), miasta, które mogą budować statki nawet będąc położone kilka pól od wody (!) no i strasznie przeglądarkowa i nieczytelna mapa. Jak widzę screeny to jest naćkane mnóstwo różnych bajdomków.
Są też i pozytywy jak inny system przyjmowania ustrojów (coś w rodzaju kamieni milowych cywilizacji), ale podsumowując jestem bardzo sceptyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones