PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607310}
7,7 689
ocen
7,7 10 1 689
Star Wars: Jedi Knight Dark Forces II
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Dark Forces II

Jak się tak zastanowić to od początku coś w przeciwnikach Katarna było nie tak. Budzili mój śmiech bądź politowanie mimo, że niektórzy byli całkiem trudni. I tak po latach wariactwa i przedawkowania poprawności politycznej przez społeczeństwo oraz korporacje w końcu mnie olśniło - przecież oni są praktycznie upośledzeni i niepełnosprawni. Imperator miał swoje za uszami, co do obecności kobiet i innych ras w Imperium, ale to, co odwalił przy utworzeniu siedmiorga egzekutorów Mrocznej Strony zakrawa na Mroczny Ponury Żart.
I tak oto mamy:

Jerec - ociemniały i łysiejący starszy pan jako przywódca. Od biedy można uznać, że u ślepca wykształcają się lepiej inne zmysły, ale to grubymi nićmi szyte.

Boc - Twi'lek, który dziwnie się porusza, skacze i cały czas ma niekontrolowane napady śmiechu. Porażenie mózgowe i psychozy u niego to tylko wierzchołek góry lodowej.

Maw - no gość porusza się na wózku inwalidzkim. Czadowym, ale jednak nie ma nóg ani wacka.

Yun - na pierwszy rzut oka nic mu nie dolega, ale kiedy zacznie się odzywać widać gołym okiem, że to nerd, prawiczek bądź homoseksualista (co oczywiście nie jest upośledzeniem wiem, wiem, ale...)

Gorc i Pic - bliźniaki, które należą do zupełnie innych ras i różnią się fizycznie jakby były komplikacje przy porodzie, być może to niezbyt rozwinięte wcześniaki. Jeżeli to nie to, to na pewno mają coś z mózgami uważając się za braci i w dodatku bliźniaków.

I na koniec Sariss - tu trochę trzeba pomyśleć, żeby pasowała do teorii, ale jak się przypatrzeć na te jej wysilone i niepasujące do sytuacji erotyczne skinienia i pozy, to mogą być to zaburzenia seksualne, być może nimfomanka...

Zastanawiam się też czy twórcy postaci zrobili to świadomie i kiedyś to ogłoszą, bo jeżeli zrobili to nieświadomie to sami są zdrową pokręceni :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones