PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820304}

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Fallen Order
7,6 5 828
ocen
7,6 10 1 5828
Star Wars Jedi: Upadły zakon
powrót do forum gry Star Wars Jedi: Upadły zakon

Irytuje mnie, że nie odkryłem jednej rzeczy na drugim końcu lokacji i zamiast możliwosci przeniesienia się do miejsca medytacji to trzeba biec przez całą mapę. Bugi również dały o sobie i we znaki + mało precyzyjny system walki.

ocenił(a) grę na 8
czykenowski

Przecież ta gra jest tak skonstruowana, że poprzez odradzających się przeciwników nabijasz sobie level. A po drugie dzięki odblokowanym skrótom dojscie na koniec mapy (które nie są nie wiadomo jak duże) nie zajmuje wiele czasu.

ocenił(a) grę na 7
rafal394

To ta konstrukcja dla mnie na minus.

czykenowski

I tak to najlepsza część od jedi academy zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=QMSxZbayqZQ&list=PLI2HRQC_mAWRrcr5PNJeSNH5XE-zaC RMa

ocenił(a) grę na 8
czykenowski

Według mnie to dobrze że nie ma teleportów ale gdy już przejdziesz i chcesz zrobić na 100% to wtedy powinni dać taką możliwość

oleksiey2000

No wtedy by się zdecydowanie przydała, jak to było w przypadku Tomb Raider, na którym ta sympatyczna gra ze SW się wyraźnie wzorowała. Ale ja miałem duży problem przy drugiej wizycie na Zeffo, aby znaleźć drogę do nowego celu, a potem wracając też eksplorowałem każdą drogę donikąd. Niby odkryłem przy tym parę nowych miejsc, ale część to były wtórne walki, skoki i wspinaczki.
Teraz jestem na Dathomirze i wspomniana w innym wątku sekwencja ślizgowa wyczerpała mi niemal pełne życie doszczętnie. Chyba za wcześnie robię podwójny skok. Spróbuję w inny dzień, pewnie po zerknięciu na jakiś walkthrough.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones