PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659801}
6,9 1 311
ocen
6,9 10 1 1311
The Walking Dead: Survival Instinct
powrót do forum gry The Walking Dead: Survival Instinct

Zapisywanie

ocenił(a) grę na 6

Czy tę gre można zapisać w jakikolwiek sposób?Bo jak wychodzisz z gry to trzeba od początku
robić misje.

ocenił(a) grę na 4
intermed1

Auto save działa tylko pomiędzy etapami.

ocenił(a) grę na 6
senskomiksu

No wiem,ale jak wyłączam gre i wczytuje to od początku misja sie rozpoczyna a nie od auto-save. Mam coś zle z grą?

ocenił(a) grę na 8
intermed1

Między etapami, czyli między poziomami. Nie można zapisać gry, masz tylko auto-save'a między poziomami, nic więcej.

ocenił(a) grę na 6
Morku112

czyli kolejny wielki błąd tej gry

ocenił(a) grę na 8
intermed1

Już nie taki błąd, po prostu bez sensu by było, jakbyś zaczynał załóżmy na samym środku mapy pełnej Walkerów.

ocenił(a) grę na 8
intermed1

Ta gra jest na tyle prosta że nie potrzebne są zapisy co 3min. Brak możliwości zapisu to jest plus tej gry.

ocenił(a) grę na 5
TheDonKilluminati

No nie dla każego taka prosta...a sejvy by się przydały, choćby dlatego że mnie czasami wyrzuci do pulpitu i przez to cały postęp nie raz mi się idzie je bać i muszę zaczynać misję od nowa.

ocenił(a) grę na 8
Tortuga033

To wina twojego komputera a nie gry więc to żaden argument. Ja przeszedłem grę w około 6 godzin zabili mnie ze 4 razy w tym 2 na początku bo nie ogarniałem sterowania i 2 przy ostatniej misji. Gra ma ten plus że wymaga umiejętności logicznego myślenia i planowania. Nie jest to gra dla dzieci CS'a gdzie ma się wiadra amunicji i skacze jak małpa po dachach. Chociaż ja bym jeszcze zmniejszył ilość pestek, bo nóż odwala całą robotę.
Zawsze kiedy zombie się zbliża i ma zrobić ostatni krok żeby cię ugryźć wtedy podbiegasz i go odpychasz i zachodzisz od tyłu najlepsza metoda by uniknąć ugryzienia. Czasem ciężko jest trafić bo sterowanie jest trochę skopane.

ocenił(a) grę na 5
TheDonKilluminati

Wiem że wina komputera, ale nie mniej sejvy by się przydały.
Dzięki za radę, postaram się wykorzystać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones