PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520}

Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
7,2 282 104
oceny
7,2 10 1 282104
5,2 36
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

...udało mi się po raz kolejny obejrzeć ten badziew. Za każdym razem nasuwają mi się nowe wnioski. Pomijam idiotycznego Dżar Dżar Binksa i resztę tandetnych postaci, midichloriany i komunikatory po maszynkach do depilacji nóg dla kobiet.

Tym razem zwróciłem uwagę na zachowanie tego całego Darta Maula czy jak mu tam. Zachowuje się jak jakiś zniewieściały chłopek, jak panienka. Skacze tańczy z jakimiś czerwonymi kijkami. Czułem się jak na pokazie jakiegoś baletu... jego praca nóg to jakiś śmieszny taniec - takie szuranie po parkiecie. Jego wyraz twarzy sugeruje, że może on mieć jakieś problemy z jelitami...

Tak jak zawsze bałem się Vadera, bo był mroczny, dusił wszystkich generałów, wszędzie gdzie się pojawiał kończyło się to jatką. Nawet Han Solo blasterem nie przypalił mu rękawiczki. Skopał tyłek Imperatorowi!! A ten cały Małul to jakaś zwykła popelina....

sceptyk

Czy każdy czarny charakter musi być od razu jak Darth Vader? Ludzie, ogarnijcie się...

bartoszcyc8

Ale nie musi być też ci---tą ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones